Honduras lepszy od Chile w sparingu

Honduras wygrał z Chile 2:1 (0:1) w meczu towarzyskim, który rozegrano na Estadio Olimpico Metropolitano w San Pedro Sula.Chilijczycy prowadzili od 19. minuty, kiedy Alfonso Parot Rojas wpisał się na listę strzelców.

Gospodarze wygraną zapewnili sobie w drugiej połowie. Do remisu doprowadził Alberth Elis w 73. minucie. Zwycięskiego gola strzelił siedem minut później Hector Castellanos.Honduras w październiku zagra dwa mecze z Trynidadem i Tobago oraz Martyniką w ramach Ligi Narodów CONCACAF.* * * * * *Honduras - Chile 2:1 (0:1)Bramki: Elis 73, Castellanos 80 - Parot 19.

25.02.2020
Ben Lederman został nowym zawodnikiem Rakowa - poinformował klub z Częstochowy na swojej oficjalnej stronie. 19-letni środkowy pomocnik parafował kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku. więcej
25.02.2020
W najbliższą sobotę wylot drużyny na Maltę, a po powrocie treningi na torze we Wrocławiu i sparingi. Tak wyglądają najbliższe plany przedsezonowe Betard Sparty - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
25.02.2020
Vladimir Petković pozostanie na dłużej selekcjonerem reprezentacji Szwajcarii - poinformowała oficjalnie tamtejsza federacja. Teraz umowa szkoleniowca jest ważna do 31 grudnia 2022 roku. więcej
25.02.2020
Omar Monterde został nowym zawodnikiem GKS-u Tychy - poinformował oficjalnie klub z Fortuna 1. ligi. Piłkarz podpisał umowę do końca obecnego sezonu.Dla 30-latka to druga przygoda z tyskim klubem. więcej
25.02.2020
Robert Ziętarski nie jest już zawodnikiem Olimpii Grudziądz - potwierdził klub z Fortuna 1. ligi. Kontrakt piłkarza został rozwiązany za porozumieniem stron. więcej