Jeff Larentowicz znów podpisał kontrakt z Atlantą United

Jeff Larentowicz znów oficjalnie podpisał kontrakt z Atlantą United - poinformował klub z MLS za pośrednictwem strony internetowej. Amerykański piłkarz polskiego pochodzenia występował w tym zespole od 2017 roku, jednak po zakończeniu minionego sezonu jego kontrakt wygasł i piłkarz mógł szukać nowego pracodawcy.

Ostateczne zdecydował o ponownym podpisaniu umowy z ekipą " The Five Stripes", która będzie obowiązywała do końca grudnia 2020 roku. Larentowicz dotąd rozegrał 400 występów w MLS i obecnie zajmuje drugie miejsce w historii pod względem ilości występów. 36-latek w przeszłości grał w takich zespołach jak New England Revolution, Colorado Rapids, Chicago Fire czy LA Galaxy.

25.01.2020
Jan Bednarek rozegrał pełne 90 minut w barwach Southampton FC. Jego "Święci" zremisowali u siebie w z Tottenhamem Hotspur 1:1 w sobotnim meczu czwartej rundy Pucharu Anglii. więcej
25.01.2020
Śląsk Wrocław wygrał z występującym w rosyjskiej Priemjer-Lidze FK Ufa 1:0 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym w ramach zgrupowania na Cyprze. Spotkanie w Larnace rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem. więcej
25.01.2020
Cracovia wygrała z austriackim TSV Hartberg 3:2 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Wynik otworzył w 18. minucie dla TSV Tobias Kainz. więcej
25.01.2020
Jednego gola zobaczyli kibice w pierwszym sobotnim meczu czwartej rundy Pucharu Anglii. Brentford FC przegrał u siebie z Leicester City 0:1. "Lisy" bramkę zdobyły na samym początku spotkania. więcej
25.01.2020
Łódzki Klub Sportowy zremisował z ukraińską Worskła Połtawą 3:3 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji. Pierwsza połowa należała do drużyny z Łodzi. więcej