"Koguty" oczekują 30 milionów funtów za Christiana Eriksena

Christian Eriksen ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Tottenhamem Hotspur. "Koguty" chcą sprzedać środkowego pomocnika w styczniu i oczekują za niego około 30 milionów funtów - donosi "AS".

Piłkarz jest zdecydowany na zmianę klubu i nie przedłuży z nim wygasającej umowy. Dlatego "Koguty" będą chciały sprzedać go zimą, bo w innym wypadku ten odejdzie po sezonie za darmo. Najbardziej prawdopodobne wydaje się jego przejście do Realu Madryt. "AS" informuje, że strony będą rozmawiały w najbliższych tygodniach na temat realizacji transferu w styczniowym okienku. Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w siedmiu meczach Premier League i dwóch w Lidze Mistrzów. Strzelił w nich jednego gola. Graczem "Kogutów" jest od 2013 roku. Interesują się nim również Manchester United oraz Juventus Turyn.

21.10.2019
Sheffield United zagra u siebie z Arsenalem FC w poniedziałkowym meczu Premier League. Chris Wilder, menedżer "The Blades", jest przekonany, że jego podopiecznych stać na osiągnięcie pozytywnego wyniku w starciu z "Kanonierami". więcej
21.10.2019
Liverpool FC zremisował na wyjeździe z Manchesterem United 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Adam Lallana, strzelec wyrównującego gola dla "The Reds", powiedział, że trzeba docenić zdobyty punkt na Old Trafford. więcej
21.10.2019
Marcus Rashford bardzo żałuje, że Manchester United tylko zremisował z Liverpool FC 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Strzelec gola dla "Czerwonych Diabłów" powiedział, że jego zespół zasługiwał na zwycięstwo w tym spotkaniu. więcej
21.10.2019
Liverpool FC stracił pierwszej punkty w tym sezonie Premier League, remisując na wyjeździe z Manchesterem United 1:1. Jurgen Klopp, menedżer "The Reds", powiedział, że nie tego oczekiwał jego zespół. więcej
21.10.2019
Manchester United został pierwszą drużyną, która w tym sezonie przerwała zwycięską serię w Premier League Liverpool FC. "Czerwone Diabły" zremisowały na Old Trafford z "The Reds" 1:1. więcej