La Liga: Espanyol przedłużył serię meczów bez wygranej

RCD Espanyol przegrał u siebie z CA Osasuną 2:4 (1:0) w meczu 15. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to piąte z rzędu spotkanie bez wygranej.Po pierwszej połowie wydawało się, że Espanyol może przerwać zła passę.

W 20. minucie prowadzenie ekipie z Barcelony dał Marc Roca, wykorzystując rzut karny.Na początku drugiej połowy goście w ciągu trzech minut zdołali strzelić dwa gole. Najpierw Ruben Garcia trafił głową, a potem Luis Ezequiel Avila skutecznie egzekwował rzut karny.Od 52. minuty zespół z Pampeluny grał w dziesiątkę po czerwonej kartce Facundo Roncaglii. Gospodarzom to niewiele dało, bo nie potrafili skorzystać z przewagi jednego piłkarza.W końcówce to Osasuna zdobyła dwie kolejne bramki. Jon Moncayola uciekł obrońcom i strzelił w krótki róg. Roberto Torres z kolei zamienił jedenastkę na gola.Drużyna " Periquitos" w doliczonym czasie gry zmniejszyła jeszcze rozmiary porażki. Jonathan Calleri zdobył bramkę po efektownym strzale.W tabeli La Liga Osasuna jest ósma z dorobkiem 22 punktów. Espanyol znajduje się w strefie spadkowej, na dziewiętnastej pozycji, mając na koncie 9 punktów.* * * * * * RCD Espanyol - CA Osasuna 2:4 (1:0)Bramki: Roca 20-karny, Calleri 90+3 - Garcia 46, Avila 49, Moncayola 84, Torres 90+2-karny.

10.12.2019
Dziennik "AS" poinformował, że Real Madryt rozważa skrócenie wypożyczenia Andrija Łunina do Realu Valladolid."Królewscy" nie są zadowoleni, że 20-latek nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu. więcej
10.12.2019
Dziennik "Daily Express", Zlatan Ibrahimović wkrótce może przenieść się do Premier League. Szwed jest łączony z Evertonem FC. Napastnik obecnie pozostaje bez zatrudnienia po tym, jak wygasł jego kontrakt z Los Angeles Galaxy. więcej
10.12.2019
Ołeksandr Zinczenko wraca do składu Manchesteru City po kontuzji. Angielski klub poinformował, że zawodnik będzie mógł zagrać przeciwko Dinamu Zagrzeb w Lidze Mistrzów. więcej