Lech pokonał w sparingu KSZO

Lech Poznań pokonał na wyjeździe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 w sobotnim sparingu rozegranym na obiekcie trzecioligowca. Zwycięskiego gola dla "Kolejorza" zdobył dwie minuty przed przerwą Joao Amaral.

Portugalczyk szesnaście minut po zmianie stron mógł podwyższyć wynik, ale zmarnował podyktowany rzut karny. Lech Poznań zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy. * * * * * * KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Lech Poznań 0:1 (0:1)Bramka: Joao Amaral 43-karny.Rzut karny niewykorzystany: Joao Amaral (61, Lech). Lech zagrał w składzie: Szymański (46 Mleczko) - Cywka, Rogne, Crnomarković (46 Dejewski), Klupś - Makuszewski (66 Karbownik), Muhar (46 Skrzypczak), Pedro Tiba (55 Tupaj), Moder, Joao Amaral - Żamaletdinow (66 Szymczak). (za lechpoznan.pl)
Tagi: ekstraklasa

15.09.2019
AFC Bournemouth pokonało u siebie Everton FC 3:1 (1:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Vitality Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem głową z bliska Callum Wilson. więcej
15.09.2019
Pogoń Szczecin pokonała przed własną publicznością Łódzki Klub Sportowy 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy."Portowcy" dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
15.09.2019
PGG ROW Rybnik wygrał u siebie z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 w rewanżowym meczu finałowym rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej. "Rekiny" odrobiły w ten sposób z nawiązką straty z pierwszej konfrontacji (44:46) i awansowały do PGE Ekstraligi. więcej
15.09.2019
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Sevilla FC 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Mendizorrotza losy konfrontacji rozstrzygnął osiem minut przed przerwą Joan Jordan, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. więcej
15.09.2019
Norbert Balogh został nowym zawodnikiem Hull City AFC - poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie. 23-letni skrzydłowy reprezentacji Węgier parafował z popularnymi "Tygrysami" roczną umowę z możliwością jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. więcej