Luis Suarez może zakończyć karierę w klubie Beckhama

Według informacji "Mundo Deportivo" Luis Suarez zostanie w niedalekiej przyszłości zawodnikiem Interu Miami. W tym zespole miałby też zakończyć karierę.32-latek jest obecnie piłkarzem FC Barcelony, gdzie ma ważną umowę do 2021 roku.

Urugwajczyk zaczyna już powoli myśleć o zakończeniu kariery.Jedną z opcji która jest rozważana przez napastnika to przenosiny do Stanów Zjednoczonych, gdzie chce zakończyć karierę. Suarez może zostać graczem Interu Miami, klubu założonego przez Davida Beckhama.Inter Miami rozpocznie grę w Major League Soccer od nowego sezonu. Według mediów transfer Suarez do USA będzie możliwy już w zimowym oknie transferowym.

16.09.2019
Sandro Tonali znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Utalentowanego środkowego pomocnika Brescii Calcio obserwowali w niedziele wysłannicy Manchesteru United - donosi serwis "calciomercato. więcej
16.09.2019
Dallas Mavericks w wyjątkowy sposób zamierzają uhonorować Dirka Nowitzkiego. Na parkiecie hali klubu z Teksasu ma pojawić się logo z sylwetką Niemca podczas jego charakterystycznego rzutu z odskokiem do tyłu. więcej
16.09.2019
Juventus Turyn będzie chciał wzmocnić swoją linię pomocy w styczniowym okienku transferowym. "Bianconeri" przygotowują ofertę za Isco z Realu Madryt - donosi serwis "calciomercato. więcej
16.09.2019
Arsenal FC zremisował na wyjeździe z Watford FC 2:2, choć do przerwy miał dwa gole przewagi. Granit Xhaka, środkowy pomocnik "Kanonierów", powiedział, że jego zespół w drugiej połowie był zbyt przestraszony. więcej
16.09.2019
Watford FC odrobił dwubramkową stratę w drugiej połowie i zremisował u siebie z Arsenalem 2:2 w niedzielnym meczu Premier League. Quique Sanchez Flores, który powrócił do prowadzenia drużyny "Szerszeni", nie krył radości po zdobyciu jednego punktu. więcej

16.09.2019
15.09.2019
Betis Sewilla zremisował u siebie z Getafe CF 1:1 (0:1) w piątym niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie przyjezdnym zapewnił po kwadransie gry Jaime Mata, wykorzystując podyktowany rzut karny. więcej
15.09.2019
Real Valladolid zremisował u siebie z Osasuną Pampeluna 1:1 (0:0) w czwartym niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Jose Zorrilla prowadzenie gospodarzom zapewnił dwadzieścia minut po przerwie Pablo Hervias, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. więcej
15.09.2019
Celta Vigo uległa u siebie Granada CF 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Abanca-Balaidos gospodarze już po zaledwie pół godzinie gry grali w podwójnym osłabieniu, bowiem bezpośrednie czerwone kartki ujrzeli Jorge Saenz i Fran Beltran. więcej
15.09.2019
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Sevilla FC 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Mendizorrotza losy konfrontacji rozstrzygnął osiem minut przed przerwą Joan Jordan, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. więcej