Łukasik: Moment jest trudniejszy, ale nie ma strachu

Pomocnik Lechii Daniel Łukasik zachowuje optymizm mimo słabszych ostatnich kilku tygodni w wykonaniu podopiecznych Piotra Stokowca. Gdańszczanie zajmują aktualnie ósme miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, tracąc osiem punktów do liderującej Legii Warszawa.

- Nie ma strachu. Jesteśmy w środku tabeli i tak naprawdę po przerwie na kadrę trzeba znowu ruszyć i postarać się o serię - wyznał Łukasik w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Trójmiasta. - Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory. Nastawienie drużyny się nie zmienia. Cały czas chcemy grać o najwyższe cele i wygrywać. Moment jest trudniejszy, ale mam nadzieję, że ta przerwa na reprezentację dobrze nam zrobi i musimy wyjść z tego dołka - podkreślił pomocnik Lechii, która nie potrafi wygrać od pięciu kolejek. - Szkoda tych punktów. Wiadomo, jakie były kulisy niektórych spotkań. Traciliśmy w końcówkach bramki. Moglibyśmy mieć teraz dużo więcej punktów. Jesteśmy doświadczoną drużyną. Trzeba nad tym popracować i dalej myśleć pozytywnie - podsumował Łukasik. (za lechia.pl)

09.12.2019
Wolverhampton Wanderers FC zremisował na wyjeździe z Brighton & Hove Albion 2:2 w niedzielnym meczu Premier League. Nuno Espirito Santo, menedżer "Wilków", cieszy się, że jego podopieczni przedłużyli serię bez porażki do 11 spotkań. więcej
09.12.2019
Norwich City przegrał u siebie z Sheffield United 1:2 w niedzielnym meczu Premier League. Daniel Farke, menedżer "Kanarków", nie krył rozczarowania po kolejnej porażce. więcej
09.12.2019
Leicester City pokonał na wyjeździe Aston Villę 4:1 w niedzielny meczu Premier League. Dla "Lisów" to ósme zwycięstwo z rzędu, co jest rekordem w historii klubu. więcej
09.12.2019
Southampton FC przegrał na wyjeździe z Newcastle United 1:2 w niedzielnym meczu Premier League. Ralph Hasenhuttl, menedżer "Świętych", powiedział, że jego zespół trochę przestał grać po objęciu prowadzenia. więcej
09.12.2019
Newcastle United pokonał u siebie Southampton FC 2:1 w niedzielnym meczu Premier League. Steve Bruce, menedżer "Srok", był zadowolony, że jego podopieczni pokazali po przerwie ducha walki. więcej