Manchester United walczy o Paulo Dybalę

Paulo Dybala może opuścić Juventus Turyn podczas letniego okienka transferowego. O sprowadzenie napastnika mocno walczy Manchester United - donosi "Tuttosport".

"Czerwone Diabły" mocno naciskają na przeprowadzenie tego transferu. Klub z Old Trafford prowadzi rozmowy z rodziną Argentyńczyka, którzy pełnią także rolę jego przedstawicieli. Bardzo mocno chciałby pozyskać napastnika Juve także Atletico Madryt. "Rojiblancos" chcą, aby został on następcą Antoine'a Griezmanna. Dybala w obecnym sezonie wystąpił w 41 meczach Juve we wszystkich rozgrywkach. 25-latek strzelił w nich 10 goli i zanotował sześć asyst. Jego kontrakt ze "Starą Damą" obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

15.09.2019
Watford FC zremisował u siebie z Arsenalem Londyn 2:2 (1:2) w drugim niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Vicarage Road dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym w pierwszej połowie zapewnił po strzałach z pola karnego Pierre-Emerick Aubameyang. więcej
15.09.2019
Górnik Zabrze zremisował przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław 0:0 w drugim niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy.Podopieczni Marcina Brosza po drugim w sezonie podziale punktów z rywalami umocnili się na dziesiątej lokacie w klasyfikacji. więcej
15.09.2019
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić nie krył ulgi po pokonaniu przed własną publicznością Łódzkiego Klubu Sportowego 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. więcej
15.09.2019
Trener Łódzkiego Klubu Sportowego Kazimierz Moskal był mocno zawiedziony przegraną w Szczecinie z Pogonią 0:1 w niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. więcej
15.09.2019
Celta Vigo uległa u siebie Granada CF 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Abanca-Balaidos gospodarze już po zaledwie pół godzinie gry grali w podwójnym osłabieniu, bowiem bezpośrednie czerwone kartki ujrzeli Jorge Saenz i Fran Beltran. więcej