Mariusz Pawelec: Pogoń nas trochę zaskoczyła

ZOBACZ GALERIĘ Mariusz Pawelec: Pogoń nas trochę zaskoczyła

- W czwartkowym meczu zostawiliśmy dużo zdrowia i to trochę się odbiło na naszej postawie. Może nawet nie fizycznie, ale psychicznie. Od pierwszej minuty mieliśmy przewagę i prowadziliśmy grę.

Pogoń ustawiła się na swojej połowie i czekała, co my zrobimy. Trochę nas tym zaskoczyli - stwierdził obrońca Śląska Wrocław, Mariusz Pawelec.

- Wiedzieliśmy, że jak będziemy cierpliwi, to w końcu będziemy mieli tę jedną sytuację i strzelimy gola. I tak się stało. Pokazaliśmy charakter, bo ostatnio sporo mamy tych meczów, ale w każdym gramy o wygraną i nie kalkulujemy. Nie zawsze nam się to udaje, ale nikt nam nie powie, że nie walczymy - dodał.

Następnie Pawelec skupił się na Pucharze Polski: - Teraz jedziemy do Warszawy na rewanż z finale Pucharu Polski i wierzę, że wygramy. Podobnie jak w następnym meczu w lidze i już nie oddamy tego trzeciego miejsca - zakończył.

(slaskwroclaw.pl/ASInfo)

29.01.2020
Wilfried Bony został nowym zawodnikiem Al-Ittihad Dschidda - potwierdził klub z Arabii Saudyjskiej. Napastnik podpisał umowę do czerwca 2022 roku.Iworyjczyk od początku lipca pozostawał bez klubu. więcej
29.01.2020
Joao Felix może nie zagrać w najbliższym meczu derbowym Atletico Madryt z Realem. "Rojiblancos" oficjalnie poinformowali, że Portugalczyk doznał kontuzji w trakcie ostatniego spotkania w La Liga. więcej