Michel Bastos zakończył karierę

Michel Bastos zdecydował się na zakończenie kariery. Zawodnik o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.- Nie mam słów, aby opisać co oznacza profesjonalny futbol w moim życiu.

To trudne, ale czas się pożegnać - napisał na Instagramie Michel Bastos.Brazylijczyk grał ostatnio w ojczyźnie w zespole America Futebol Clube. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Palmeiras, Al Ain FC, AS Romy, Olympique Lyon, Schalke 04, LOSC Lille i Feyenoordu Rotterdam.Bastos ma w dorobku Puchar i Superpuchar Francji.

21.10.2019
Sheffield United zagra u siebie z Arsenalem FC w poniedziałkowym meczu Premier League. Chris Wilder, menedżer "The Blades", jest przekonany, że jego podopiecznych stać na osiągnięcie pozytywnego wyniku w starciu z "Kanonierami". więcej
21.10.2019
Liverpool FC zremisował na wyjeździe z Manchesterem United 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Adam Lallana, strzelec wyrównującego gola dla "The Reds", powiedział, że trzeba docenić zdobyty punkt na Old Trafford. więcej
21.10.2019
Marcus Rashford bardzo żałuje, że Manchester United tylko zremisował z Liverpool FC 1:1 w niedzielnym meczu Premier League. Strzelec gola dla "Czerwonych Diabłów" powiedział, że jego zespół zasługiwał na zwycięstwo w tym spotkaniu. więcej
21.10.2019
Liverpool FC stracił pierwszej punkty w tym sezonie Premier League, remisując na wyjeździe z Manchesterem United 1:1. Jurgen Klopp, menedżer "The Reds", powiedział, że nie tego oczekiwał jego zespół. więcej
21.10.2019
Manchester United został pierwszą drużyną, która w tym sezonie przerwała zwycięską serię w Premier League Liverpool FC. "Czerwone Diabły" zremisowały na Old Trafford z "The Reds" 1:1. więcej