MLS: Atlanta United wygrała w Portland

Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu.

Przyjezdni objęli prowadzenie tuż przed upływem 15 minut gry. Bramkę zdobył Leandro Gonzalez Pirez. Tuż po przerwie podwyższyli wynik. Ich wygraną przypieczętował Josef Martinez. Zespół ze stanu Georgia jest liderem Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 45 punktami. W następnym spotkaniu zagra na wyjeździe z Orlando City. Natomiast ekipa z Oregonu zgromadziła 37 "oczek" i plasuje się na siódmej pozycji na Zachodzie. Jego kolejnym rywalem będzie Seattle Sounders. *****Portland Timbers - Atlanta United 0:2 (0:1)Bramki: Gonzalez 14, Martinez 46.

16.09.2019
Aston Villa zremisowała u siebie bezbramkowo z West Ham United w 5. kolejce Premier League. W bramce gości całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański.Gospodarze od 67. więcej
16.09.2019
Piast Gliwice przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Goście od 11. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Rymaniaka. Trener mistrzów Polski Waldemar Fornalik ma jednak wątpliwości co do słuszności kary dla obrońcy. więcej
16.09.2019
Michał Probierz, trener Cracovii po wygranej z Piastem Gliwice przyznał, że jego zespół od początku grał agresywnie. Szkoleniowiec "Pasów" żałował, że nie udało się strzelić trzeciego gola. więcej
16.09.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Achmatem Grozny 2:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Maciej Wilusz, a w barwach gości Damian Szymański. więcej