MLS: Piąta z rzędu wygrana Los Angeles FC

Los Angeles FC rozbił u siebie San Jose Earthquakes 4:0 (3:0) w środowym spotkaniu Major League Soccer. Na Banc of California Stadium wynik konfrontacji otworzył już po sześciu minutach Urugwajczyk Diego Rossi, a później dwukrotnie także przed przerwą przymierzył celnie Meksykanin Carlos Vela.

Dziewięć minut przed końcem podwyższył jeszcze Josh Perez, ustalając rezultat meczu. Zespół z Miasta Aniołów dzięki piątej wygranej z rzędu umocnił się na czele tabeli Konferencji Zachodniej. Lokalni rywale z Kalifornii doznali natomiast trzeciej porażki z rzędu i są na piątej lokacie w tej klasyfikacji. * * * * * *Wyniki środowych spotkań MLS: New York City FC - Columbus Crew 1:0 (1:0)Bramka: Castellanos 36. DC United - New York Red Bulls 1:2 (0:1)Bramki: Kamara 55 - Romero 6, Royer 59-karny. Czerwone kartki: Rooney (24, DC United) - Tarek (45+3, Red Bulls). Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 4:0 (3:0)Bramki: Rossi 6, Vela 17-karny, 41, Josh Perez 81.
Tagi: sport news

21.09.2019
Granada CF pokonała przed własną publicznością FC Barcelona 2:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Nuevo Los Carmenes prowadzenie beniaminkowi dał już w drugiej minucie gry strzałem głową z bliska Nigeryjczyk Ramon Azeez. więcej
21.09.2019
Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 4:4 (2:2) w trzecim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy."Miedziowi" po trzecim podziale punktów w sezonie awansowali na dwunaste miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Trener Korony Kielce Mirosław Smyła przyjął z pokorą porażkę w Gdańsku z Lechią 0:2 w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.- Do bramki mieliśmy pomysł na grę, wydawało się, że mamy to wszystko pod kontrolą. więcej
21.09.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył ulgi po pokonaniu Korony Kielce 2:0 (1:0) w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Trójmiasta awansował na piąte miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w sobotniej Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na torze w Cardiff triumfował Duńczyk Leon Madsen, a drugi był Rosjanin Emil Sajfutdinow. więcej