MLS: Remis FC Dallas z Los Angeles FC

Dwa gole, czerwoną kartkę i zmarnowany rzut karny zobaczyli kibice na Toyota Stadium w Teksasie. FC Dallas zremisował u siebie z Los Angeles FC 1:1 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer.

Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie po strzale Ryana Hollingsheada. Do wyrównania mógł doprowadzić Carlos Vela, ale tuż przed przerwą nie wykorzystał rzutu karnego. Od 49. minuty miejscowi grali w "10", bo czerwoną kartką otrzymał Matt Hedges. W 80. minucie była kolejna "11" dla przyjezdnych. Ponownie na jej wykonanie zdecydował się Vela i tym razem już się nie pomylił. Zespól z Teksasu zajmuje szóste miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 18 punktami. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Vancouver Whitecaps. Natomiast ekipa z Kalifornii ma 31 "oczek" i jest liderem Zachodu. Jej kolejnym rywalem będzie Montreal Impact. ****Wyniki niedzielnych meczów MLS: FC Dallas - Los Angeles FC 1:1 (1:0)Bramki: Hollingshead 29 - Vela 80 (rzut karny). Rzut karny niewykorzystany: Vela 45 (Los Angeles FC). Czerwona kartka: Hedges 49 (FC Dallas). Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 0:1 (0:0)Bramka: Shinyashiki 82. New York Red Bulls - Atlanta United 1:0 (0:0)Bramka: Barlow 65. Czerwona kartka: Parker 35 (New York Red Bulls). Orlando City - FC Cincinnati 5:1 (1:1)Bramki: Akindele 37, 64, Nani 50 (rzut karny), 59, Dwyer 82 - Mattocks 24.

15.09.2019
Watford FC zremisował u siebie z Arsenalem Londyn 2:2 (1:2) w drugim niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Vicarage Road dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym w pierwszej połowie zapewnił po strzałach z pola karnego Pierre-Emerick Aubameyang. więcej
15.09.2019
Górnik Zabrze zremisował przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław 0:0 w drugim niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy.Podopieczni Marcina Brosza po drugim w sezonie podziale punktów z rywalami umocnili się na dziesiątej lokacie w klasyfikacji. więcej
15.09.2019
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić nie krył ulgi po pokonaniu przed własną publicznością Łódzkiego Klubu Sportowego 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. więcej
15.09.2019
Trener Łódzkiego Klubu Sportowego Kazimierz Moskal był mocno zawiedziony przegraną w Szczecinie z Pogonią 0:1 w niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. więcej
15.09.2019
Celta Vigo uległa u siebie Granada CF 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Abanca-Balaidos gospodarze już po zaledwie pół godzinie gry grali w podwójnym osłabieniu, bowiem bezpośrednie czerwone kartki ujrzeli Jorge Saenz i Fran Beltran. więcej