MLS: Wysoka porażka Chicago Fire. Cały mecz Frankowskiego

Chicago Fire przegrali na wyjeździe z San Jose Earthquakes 1:4 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Przemysław Frankowski.

Bohaterem pojedynku został Chris Wondolowski, który zdobył wszystkie cztery bramki dla gospodarzy. Zawodnik polskiego pochodzenia otworzył wynik w 21. minucie. Po przerwie zanotował klasyczny hattrick. W 83. minucie honorowego gola dla przyjezdnych strzelił Aleksandar Katai. Po tym zwycięstwie zespół z Kalifornii zajmuje ósme miejsce w Konferencji Zachodniej z 14 punktami na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Toronto FC. Natomiast drużyna z Illinois zgromadziła 16 "oczek" i plasuje się na ósmej pozycji na Wschodzie. Jej kolejnym przeciwnikiem będzie New York City. *****Wyniki sobotnich meczów MLS:San Jose Earthquakes - Chicago Fire 4:1 (1:0)Bramki: Wondolowski 21, 48, 74, 76 - Katai 83. Real Sal Lake City - Toronto FC 3:0 (2:0)Bramki: Kreilach 14, Saucedo 28, Savarino 60. Czerwona kartka: Pozuelo 61 (Toronto FC) - za drugą żółtą. Montreal Impact - New England Revolution 0:0Philadelphia Union - Seattle Sounders 0:0Minnesota United - Columbus Crew 1:0 (0:0)Bramka: Finlay 70. Houston Dynamo - DC United 2:1 (0:0)Bramki: Rodriguez 67, McNamara 68 - Rooney 46. Czerwona kartka: Arriola 85 (DC United). Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 1:1 (1:0)Bramki: Nemeth 37 - Cornelius 90+4. Czerwona kartka: Nemeth 51 (Sporting Kansas City).

29.06.2020
Obrońca Lokomotiwu Moskwa, Maciej Rybus, przyznał, że jest zadowolony z dwóch pierwszych meczów, które jego drużyna rozegrała po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. więcej
29.06.2020
Napastnik Realu Madryt - Karim Benzema we wczorajszym meczu z Espanyolem popisał się świetną asystą przy golu Casemiro. Snajper Królewskich przyznał jednak, że dla niego najważniejsze jest zwycięstwo całego zespolu, a nie indywidualne osiągnięcia. więcej
29.06.2020
- Myślę, że każdy punkt jest cenny i dzisiaj pokazaliśmy charakter. Doprowadziliśmy do remisu z dobrym przeciwnikiem, z którym bijemy się w tabeli o te same pozycje, dlatego traktuję ten punkt na plus - przyznał zawodnik Śląska, Kamil Dankowski po zremisowanym meczu z Lechem Poznań- Zawsze chcielibyśmy grać na zero z tyłu, ale jak się nie udało, to bierzemy się w garść i każdy wspiera siebie nawzajem - dodał. więcej
29.06.2020
Obrońca Legii Warszawa - William Remy jest łączony z przenosinami do kazachskiej Astany.Remy aktualnie nie walczy wraz z Legią o tytuł mistrzowski z powodu urazu, przez który nie może trenować wraz z resztą drużyny. więcej
29.06.2020
Dwight McNeil w letnim okienku transferowym może zostać następcą Leroya Sane w Manchesterze City - poinformowały angielskie media.McNeil w bieżącym sezonie występował w barwach Burnley, gdzie zanotował 33 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył sześć asyst. więcej