Nuno Espirito Santo: Jestem dumny z naszej serii

Wolverhampton Wanderers FC zremisował na wyjeździe z Brighton & Hove Albion 2:2 w niedzielnym meczu Premier League. Nuno Espirito Santo, menedżer "Wilków", cieszy się, że jego podopieczni przedłużyli serię bez porażki do 11 spotkań.

- Jestem z tego powodu bardzo dumny. Całe uznanie należy się zawodnikom i kibicom, którzy zawsze są z nami. Wszystkich trzeba docenić za te osiągnięcie, które chcemy kontynuować - powiedział Nuno Espirito Santo, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. - To był dla nas ciężki mecz. Dobrze rozegrany, waleczny i emocjonalny. My dobrze go zaczęliśmy, Brighton udanie zareagował, bo to jest dobry zespół. Druga połowa to był udany futbol z obu stron. To był ciężki mecz, ale jestem dumny z tego, że cały czas byliśmy dobrze zorganizowani i stwarzaliśmy sobie sytuacje - stwierdził. "Wilki" zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Tottenhamem Hotspur. Najpierw jednak zmierzą się na własnym stadionie z Besiktasem JK w Lidze Europy.

26.01.2020
Real Valladolid przegrał u siebie z Realem Madryt 0:1 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Losy konfrontacji na Estadio Jose Zorrilla rozstrzygnął dopiero dwanaście minut przed końcem Nacho, który skutecznym strzałem głową w długi róg wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie w pole karne Niemca Toniego Kroosa. więcej
26.01.2020
Nowozelandczyk Kyle Adams został zawodnikiem Houston Dynamo - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.23-letni obrońca dołączył do ekipy z Teksasu na zasadzie transferu definitywnego z Rio Grande Valley FC. więcej
26.01.2020
Kobe Bryant zginął w katastrofie śmigłowca w Kalifornii - poinformowała stacja "ESPN", powołując się na doniesienia "TMZ". Legendarny koszykarz miał 41 lat. więcej
26.01.2020
Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Kajrat Ałmaty 2:0 (1:0) w drugim niedzielnym towarzyskim spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. więcej
26.01.2020
Real Sociedad San Sebastian pokonał przed własną publicznością RCD Mallorca 3:0 (0:0) w czwartym niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. więcej