Oficjalnie: Trabzonspor pozyskał Daniela Sturridge'a

Daniel Sturridge oficjalnie został nowym zawodnikiem Trabzonsporu - poinformował turecki klub za pośrednictwem strony internetowej. Napastnik był zawodnikiem Liverpoolu FC od 2014 roku, jednak od 1 lipca tego roku pozostawał bez zatrudnienia po tym, jak wygasła jego umowa z ekipą "The Reds".

W ostatnich tygodniach media spekulowały na temat tego, gdzie w tym sezonie zagra Anglik. Ostatecznie na zasadzie wolnego transferu trafił do Trabzonsporu, z którym podpisał trzyletni kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2022 roku. Sturridge jest wychowankiem Manchesteru City, a w przeszłości grał też w Chelsea FC, Bolton Wanderers oraz West Bromwich Albion.

21.09.2019
Granada CF pokonała przed własną publicznością FC Barcelona 2:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Nuevo Los Carmenes prowadzenie beniaminkowi dał już w drugiej minucie gry strzałem głową z bliska Nigeryjczyk Ramon Azeez. więcej
21.09.2019
Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 4:4 (2:2) w trzecim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy."Miedziowi" po trzecim podziale punktów w sezonie awansowali na dwunaste miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Trener Korony Kielce Mirosław Smyła przyjął z pokorą porażkę w Gdańsku z Lechią 0:2 w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.- Do bramki mieliśmy pomysł na grę, wydawało się, że mamy to wszystko pod kontrolą. więcej
21.09.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył ulgi po pokonaniu Korony Kielce 2:0 (1:0) w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Trójmiasta awansował na piąte miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w sobotniej Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na torze w Cardiff triumfował Duńczyk Leon Madsen, a drugi był Rosjanin Emil Sajfutdinow. więcej