Parva Liga: Łudogorec wygrał z Cherno More, grali Polacy

Łudogorec Razgrad pokonał na wyjeździe Cherno More 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 6. kolejki bułgarskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w 28.

minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Rodrigo Henrique. Pięć minut później goście zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia Dana Bitona. Bramkę na wagę zwycięstwa Łudogorca zdobył w 74. minucie Claudiu Keseru, a przy jego trafieniu asystował Marcelinho.Mecz w wyjściowej jedenastce przyjezdnych rozpoczął Jacek Góralski, który przebywał na boisku do 46. minuty i został zmieniony przez Swetosława Djakowa. Polak w 15. minucie został ukarany żółtą kartką. Był to jego czwarty ligowy występ w tym sezonie. Na ławce zespołu z Razgradu spotkanie rozpoczął z kolei Jakub Świerczok. 26-letni napastnik zameldował się na placu gry dopiero w 84. minucie, kiedy zmienił Keseru, dzięki czemu zanotował czwarte ligowe spotkanie. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Świerczok obejrzał żółtą kartkę. Podopieczni Iliana Iliewa mają na koncie dziewięć punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli. Drużyna prowadzona przez Stojczo Stoewa z dorobkiem czternastu "oczek" jest liderem rozgrywek.* * * * * * Cherno More - Łudogorec Razgrad 1:2 (1:1)Bramki: Rodrigo Henrique 28 - Biton 32, Keseru 74.Czerwona kartka: Marcelinho (85, Łudogorec) - za dwie żółte.

16.09.2019
Aston Villa zremisowała u siebie bezbramkowo z West Ham United w 5. kolejce Premier League. W bramce gości całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański.Gospodarze od 67. więcej
16.09.2019
Piast Gliwice przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Goście od 11. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Rymaniaka. Trener mistrzów Polski Waldemar Fornalik ma jednak wątpliwości co do słuszności kary dla obrońcy. więcej
16.09.2019
Michał Probierz, trener Cracovii po wygranej z Piastem Gliwice przyznał, że jego zespół od początku grał agresywnie. Szkoleniowiec "Pasów" żałował, że nie udało się strzelić trzeciego gola. więcej
16.09.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Achmatem Grozny 2:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Maciej Wilusz, a w barwach gości Damian Szymański. więcej