PKO Ekstraklasa: Legia zagra z Wisłą Płock 18 września

Zaległy mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock - Legia Warszawa zostanie rozegrany w środę, 18 września o godzinie 18:00 - poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

Spotkanie miało pierwotnie zostać rozegrane 11 sierpnia. Zostało przełożone udziału wicemistrzów Polski w eliminacjach Ligi Europy.Początkowo mecz przełożono na 16 września na godz. 20:30. Ostatecznie oba zespoły będą rywalizować dwa dni później.W tabeli PKO Ekstraklasy Legia jest piąta z dorobkiem 13 punktów, ma tylko dwa "oczka" mniej niż prowadzący Śląsk Wrocław. Natomiast Wisła Płock jest jedenasta, mając na koncie 7 punktów.

23.10.2019
Red Bull Salzburg przegrał u siebie z SSC Napoli 2:3 (1:1) w środowym meczu trzeciej kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów.Na Red Bull Arena w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Piotr Zieliński, który zaliczył całe zawody. więcej
23.10.2019
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić z dużym uznaniem dla rywala podchodzi do piątkowej rywalizacji z Cracovią w spotkaniu 13. kolejki PKO Ekstraklasy. - Są zorganizowani do ostatniej minuty. więcej
23.10.2019
Tottenham zabiega o pozyskanie Evertona Soaresa - informuje brytyjska stacja "Sky Sports News".23-letni napastnik reprezentacji Brazylii był obserwowany przez skautów "Kogutów" w pierwszym meczu półfinałowym Copa Libertadores, w którym Gremio Porto Alegre zremisowało z Flamengo Rio de Janeiro 1:1. więcej
23.10.2019
RB Lipsk pokonał przed własną publicznością Zenit Sankt Petersburg 2:1 (0:1) w pierwszym środowym meczu trzeciej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Mistrzów.Na Red Bull Arena prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił uderzeniem z dystansu Ukrainiec Jarosław Rakickyj. więcej
23.10.2019
Ajax Amsterdam uległ u siebie Chelsea Londyn 0:1 (0:0) w pierwszym środowym meczu trzeciej kolejki grupy H rozgrywek Ligi Mistrzów. Na Johan Cruijff Arena bliski powodzenia kwadrans po przerwie był Dusan Tadic, ale piłka po strzale głową Serba trafiła w słupek. więcej