PKO Ekstraklasa: Legia zagra z Wisłą Płock 18 września

Zaległy mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock - Legia Warszawa zostanie rozegrany w środę, 18 września o godzinie 18:00 - poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

Spotkanie miało pierwotnie zostać rozegrane 11 sierpnia. Zostało przełożone udziału wicemistrzów Polski w eliminacjach Ligi Europy.Początkowo mecz przełożono na 16 września na godz. 20:30. Ostatecznie oba zespoły będą rywalizować dwa dni później.W tabeli PKO Ekstraklasy Legia jest piąta z dorobkiem 13 punktów, ma tylko dwa "oczka" mniej niż prowadzący Śląsk Wrocław. Natomiast Wisła Płock jest jedenasta, mając na koncie 7 punktów.

18.01.2020
Queens Park Rangers pokonali przed własną publicznością Leeds United 1:0 (1:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 28. kolejki rozgrywek angielskiej Championship. więcej
18.01.2020
Watford FC zremisował u siebie z Tottenhamem Hotspur Londyn 0:0 w pierwszym sobotnim meczu 23. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Vicarage Road bliżej trzech punktów byli gospodarze, ale dwadzieścia minut przed końcem podyktowany rzut karny zmarnował Troy Deeney. więcej
18.01.2020
Wisła Kraków pokonała Stal Mielec 1:0 (0:0) w sobotnim sparingu rozegranym w Myślenicach. Zwycięskiego gola dla "Białej Gwiazdy" zdobył dziesięć minut przed końcem Rafał Boguski. więcej
18.01.2020
Zespół UD Levante przegrał u siebie z Deportivo Alaves 0:1 (0:0) w meczu 20. kolejki La Liga. Goście przerwali passę pięciu spotkań z rzędu bez zwycięstwa. więcej