Premier League: "Mewy" pokonały Arsenal w Londynie

Arsenal Londyn uległ u siebie Brighton & Hove Albion FC 1:2 (0:1) w drugim czwartkowym meczu 15. kolejki angielskiej Premier League.Na Emirates Stadium prowadzenie gościom zapewnił dziewięć minut przed przerwą Adam Webster, który skierował piłkę do siatki z kilku metrów w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Pięć minut po zmianie stron wyrównał sytuacyjnym strzałem głową Francuz Alexandre Lacazette. Losy konfrontacji rozstrzygnął dziesięć minut przed końcem również uderzeniem głową w długi róg Neal Maupay. Francuzowi precyzyjnie wrzucił piłkę w pole karne Australijczyk Aaron Mooy. "Kanonierzy" doznali w ten sposób czwartej porażki w sezonie i pozostali na dziesiątym miejscu w tabeli. "Mewy" przerwały natomiast serię trzech kolejnych porażek i dzięki piątej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęły się na trzynastą lokatę w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli już tylko punkt. * * * * * *Arsenal Londyn - Brighton & Hove Albion FC 1:2 (0:1) Bramki: Lacazette 50 - Webster 36, Maupay 80.

20.02.2020
Glasgow Rangers pokonali u siebie Sporting Braga 3:2 (0:1) w meczu 1/16 finału rozgrywek Ligi Europy. Rewanż odbędzie się za tydzień w Portugalii.Na Ibrox Stadium prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił kapitalnym uderzeniem z dystansu Brazylijczyk Fransergio. więcej
20.02.2020
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec z dużym szacunkiem do rywala przystępuje do niedzielnej konfrontacji z Lechem Poznań w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy. więcej
20.02.2020
Miguel Ibarra został nowym zawodnikiem Seattle Sounders - poinformowali aktualni mistrzowie Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.29-letni pomocnik dołączył do ekipy ze stanu Waszyngton na zasadzie transferu definitywnego z Minnesota United, gdzie zaliczył w sumie 84 spotkania na poziomie MLS. więcej
20.02.2020
Inter Mediolan pokonał na wyjeździe Łudogorec Razgrad 2:0 (0:0) w meczu 1/16 finału rozgrywek Ligi Europy. Rewanż odbędzie się za tydzień. Na Huvepharma Arena w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Jakub Świerczok. więcej
20.02.2020
Siem de Jong został nowym zawodnikiem FC Cincinnati - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.31-letni napastnik dołączył do ekipy z Ohio na zasadzie transferu definitywnego z Ajaksu Amsterdam. więcej