Priemjer Liga: Bez goli nad Newą, krótki występ Michalaka

Zenit Sankt Petersburg zremisował u siebie z Achmatem Grozny 0:0 w ostatnim sobotnim spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Na Gazprom Arena spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczęli Damian Szymański oraz Konrad Michalak, który dopiero w doliczonym czasie gry zmienił Denisa Głuszakowa.

Goście już w siódmej minucie stracili z powodu czerwonej kartki Rizvana Ucijewa, ale obrońcy tytułu nie potrafili wykorzystać gry w przewadze. Zespół znad Newy po drugim podziale punktów z rywalami w tym sezonie odzyskał pozycję lidera tabeli. Drużyna z Czeczenii zremisowała natomiast pierwsze spotkanie w bieżących rozgrywkach i aktualnie jest dziesiąta w klasyfikacji. * * * * * *Zenit Sankt Petersburg - Achmat Grozny 0:0.Czerwona kartka: Ucijew (7, Achmat).

19.09.2019
Glasgow Rangers pokonali przed własną publicznością Feyenoord Rotterdam 1:0 w meczu 1. kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Ibrox Park wicemistrzowie Szkocji mogli prowadzić po dziesięciu minutach gry, ale James Tavernier zmarnował podyktowany rzut karny. więcej
19.09.2019
- Mamy w szatni dwudziestu kilku zawodników, którzy walczą o skład i myślę, że każdy, któremu przyjdzie grać, będzie dawał z siebie wszystko, aby drużyna zwyciężała - wyznał Uros Korun w rozmowie z oficjalnym serwisem Piasta Gliwice. więcej
19.09.2019
Chris Holder przedłużył kontrakt z Indianerną Kumla - poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie. Australijczyk parafował roczną umowę, obowiązującą do końca sezonu 2020. więcej
19.09.2019
Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik mobilizuje swoich podopiecznych przed piątkową konfrontacją z Rakowem Częstochowa na początek zmagań 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej
19.09.2019
Dynamo Kijów pokonało u siebie Malmoe FF 1:0 (0:0) w spotkaniu inauguracyjnej kolejki grupy B rozgrywek Ligi Europy. Na Stadionie Olimpijskim całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Tomasz Kędziora. więcej