Priemjer Liga: Remis w Moskwie i gol Krychowiaka

Lokomotiw Moskwa zremisował u siebie z FK Krasnodar 1:1 (1:1) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 16. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.Na RZD Arena prowadzenie gospodarzom zapewnił cztery minuty przed przerwą Grzegorz Krychowiak, który skutecznie dobił piłkę do siatki z kilku metrów.

Dla pomocnika reprezentacji Polski było to szóste trafienie w sezonie. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał Szwed Marcus Berg. Stołeczne "Parowozy" po czwartym podziale punktów z rywalami w bieżących rozgrywkach zajmują drugie miejsce w tabeli. "Byki" z południa Rosji zremisowały natomiast czwarte spotkanie z rzędu i pozostały na piątej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1:1 (1:1)Bramki: Krychowiak 41 - Berg 45+3.

09.12.2019
Manchester City chce wzmocnić swoją linię obrony w styczniowym okienku transferowym. "Obywatele" rozważają sprowadzenia Samuela Umtitiego z FC Barcelony - donosi "L'Equipe". więcej
09.12.2019
Arturo Vidal zimą może zamienić hiszpańską La Liga na włoską Serie A. Inter Mediolan będzie negocjował z FC Barceloną transfer środkowego pomocnika - donosi "Mundo Deportivo". więcej
09.12.2019
Arsenal FC cały czas znajduje się jest w głębokim kryzysie. Jednym z kandydatów na nowego menedżera "Kanonierów" jest Patrick Vieira, były przed laty kapitan drużyny z północnego Londynu. więcej
09.12.2019
Chelsea FC mocno pracuje nad transferami, które chce przeprowadzić w styczniowym okienku. "The Blues" planują sprowadzić zimą kilku piłkarzy. Trybunał Arbitrażowy ds. więcej