Priemjer Liga: Spartak Moskwa pokonał Achmat Grozny, występ Michalaka

Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe Achmat Grozny 3:1 (2:0) w ostatnim niedzielnym meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Akhmat-Arena dwa gole dla przyjezdnych strzelił Zelimkhan Bakajew.

Rosyjski pomocnik wpisał się na listę strzelców w 32. oraz 44. minucie. Trzecie trafienie dołożył z kolei Andre Schuerrle.Jedyną bramkę dla Achmata Grozny zdobył w 75. minucie Ablay Mbengue.Mecz na ławce rezerwowych gospodarzy rozpoczęło dwóch Polaków - Konrad Michalak i Damian Szymański. 21-letni skrzydłowy pojawił się na boisku w 71. minucie, zastępując Dienisa Głuszakowa, z kolei pomocnik nie zameldował się na placu gry. Podopieczni Rashida Rachimova mają na koncie sześć punktów i zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Zawodnicy Olega Kononova z dorobkiem ośmiu "oczek" plasują się na siódmej pozycji.* * * * * * Achmat Grozny - Sprtak Moskwa 1:3 (0:2)Bramki: Mbengue 75 - Bakajew 32, 44, Schuerrle 70.Czerwona kartka: Ablay Mbengue (77, Achmat) - za dwie żółte.

21.09.2019
Granada CF pokonała przed własną publicznością FC Barcelona 2:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Nuevo Los Carmenes prowadzenie beniaminkowi dał już w drugiej minucie gry strzałem głową z bliska Nigeryjczyk Ramon Azeez. więcej
21.09.2019
Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 4:4 (2:2) w trzecim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy."Miedziowi" po trzecim podziale punktów w sezonie awansowali na dwunaste miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Trener Korony Kielce Mirosław Smyła przyjął z pokorą porażkę w Gdańsku z Lechią 0:2 w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.- Do bramki mieliśmy pomysł na grę, wydawało się, że mamy to wszystko pod kontrolą. więcej
21.09.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył ulgi po pokonaniu Korony Kielce 2:0 (1:0) w drugim sobotnim meczu 9. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Trójmiasta awansował na piąte miejsce w tabeli. więcej
21.09.2019
Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w sobotniej Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na torze w Cardiff triumfował Duńczyk Leon Madsen, a drugi był Rosjanin Emil Sajfutdinow. więcej