Priemjer Liga: Zwycięstwo Dynama po golu Sebastiana Szymańskiego

Rubin Kazań przegrał u siebie z Dynamem Moskwa 0:1 w sobotnim meczu 16. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Sebastian Szymański, który zdobył dla swojej drużyny zwycięską bramkę.

Przyjezdni gola strzelili w 23. minucie. Dobre podanie piłki w pole karne, do której dobiegł Szymański. Reprezentant Polski w sytuacji sam na sam minął bramkarza i posłał futbolówkę do pustej bramki. Drugą połowę Dynamo rozpoczęło z przewagą jednego zawodnika. Tuż przed przerwą czerwoną kartkę w zespole gospodarzy otrzymał bowiem Aleksander Zujew. W 66. minucie siły się wyrównały. Przedwcześnie do szatni za czerwoną kartkę musiał udać się bowiem Iwan Ordeć. Wynik spotkania nie uległ już jednak zmianie. Po tym zwycięstwie drużyna ze stolicy zajmuje 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagra na u siebie z FK Rostów. Natomiast drużyna z Kazania plasuje się na 13. pozycji z 17 "oczkami" na koncie. Jej kolejnym rywalem będzie Zenit Sankt Petersburg.*****Rubin Kazań - Dynamo Moskwa 0:1 (0:1)Bramka: Szymański 23.Czerwone kartki: Zujew 45 (Rubin) - za drugą żółtą, Ordeć 66 (Dynamo) - za drugą żółtą.

26.02.2020
Real Madryt przegrał na własnym boisku z Manchesterem City 1:2 (0:0) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rewanż zostanie rozegrany 17 marca na boisku mistrza Anglii. więcej
26.02.2020
FC Middlesbrough przegrało u siebie z Leeds United 0:1 (0:1) w meczu 35. kolejki Championship. Zwycięskiego gola dla "Pawi" strzelił Mateusz Klich. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. więcej
26.02.2020
Jakub Wrąbel został nowym zawodnikiem Stali Mielec - poinformował klub z Fortuna 1. ligi. Golkiper został wypożyczony do końca sezonu z Wisły Płock.23-latek w tym sezonie w barwach "Nafciarzy" rozegrał łącznie trzy mecze. więcej
26.02.2020
Bartosz Slisz w czwartek i piątek odbędzie testy medyczne w Legii Warszawa - poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy.Jeśli wszystkie badania będą dobre, 20-latek, który obecnie jest graczem Zagłębia Lubin podpisze umowę z wicemistrzem Polski. więcej
26.02.2020
Komisja Ligi nałożyła kary na Lechię Gdańsk i Lecha Poznań za zachowaniu kibiców obu drużyn w meczu ligowym, rozegranym w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy. więcej