Priemjer Liga: Zwycięstwo Dynama po golu Sebastiana Szymańskiego

Rubin Kazań przegrał u siebie z Dynamem Moskwa 0:1 w sobotnim meczu 16. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Sebastian Szymański, który zdobył dla swojej drużyny zwycięską bramkę.

Przyjezdni gola strzelili w 23. minucie. Dobre podanie piłki w pole karne, do której dobiegł Szymański. Reprezentant Polski w sytuacji sam na sam minął bramkarza i posłał futbolówkę do pustej bramki. Drugą połowę Dynamo rozpoczęło z przewagą jednego zawodnika. Tuż przed przerwą czerwoną kartkę w zespole gospodarzy otrzymał bowiem Aleksander Zujew. W 66. minucie siły się wyrównały. Przedwcześnie do szatni za czerwoną kartkę musiał udać się bowiem Iwan Ordeć. Wynik spotkania nie uległ już jednak zmianie. Po tym zwycięstwie drużyna ze stolicy zajmuje 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagra na u siebie z FK Rostów. Natomiast drużyna z Kazania plasuje się na 13. pozycji z 17 "oczkami" na koncie. Jej kolejnym rywalem będzie Zenit Sankt Petersburg.*****Rubin Kazań - Dynamo Moskwa 0:1 (0:1)Bramka: Szymański 23.Czerwone kartki: Zujew 45 (Rubin) - za drugą żółtą, Ordeć 66 (Dynamo) - za drugą żółtą.

09.12.2019
Wolverhampton Wanderers FC zremisował na wyjeździe z Brighton & Hove Albion 2:2 w niedzielnym meczu Premier League. Nuno Espirito Santo, menedżer "Wilków", cieszy się, że jego podopieczni przedłużyli serię bez porażki do 11 spotkań. więcej
09.12.2019
Norwich City przegrał u siebie z Sheffield United 1:2 w niedzielnym meczu Premier League. Daniel Farke, menedżer "Kanarków", nie krył rozczarowania po kolejnej porażce. więcej
09.12.2019
Leicester City pokonał na wyjeździe Aston Villę 4:1 w niedzielny meczu Premier League. Dla "Lisów" to ósme zwycięstwo z rzędu, co jest rekordem w historii klubu. więcej
09.12.2019
Southampton FC przegrał na wyjeździe z Newcastle United 1:2 w niedzielnym meczu Premier League. Ralph Hasenhuttl, menedżer "Świętych", powiedział, że jego zespół trochę przestał grać po objęciu prowadzenia. więcej
09.12.2019
Newcastle United pokonał u siebie Southampton FC 2:1 w niedzielnym meczu Premier League. Steve Bruce, menedżer "Srok", był zadowolony, że jego podopieczni pokazali po przerwie ducha walki. więcej