Primera Division: Real z trudem wygrał z SD Huesca

Real Madryt wygrał u siebie z SD Huesca 3:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 29. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu prowadzenie przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem już po trzech minutach Cucho.

Kolumbijczykowi świetnie wypracował sytuację Argentyńczyk Luis Ezequiel Avila. Dwadzieścia minut przed przerwą wyrównał z bliska Isco, któremu precyzyjnie dogrywał Brahim Diaz, a siedem minut po zmianie stron w podobny sposób na listę strzelców wpisał się Daniel Ceballos, który wykorzystał zgranie głową Francuza Karima Benzemy, po tym jak kapitalnie dośrodkował zewnętrzną częścią stopy Walijczyk Gareth Bale. Szesnaście minut przed końcem straty beniaminka odrobił strzałem głową Xabier Etxeita, ale kwadrans później losy konfrontacji rozstrzygnął technicznym uderzeniem w samo "okienko" Benzema, po asyście w polu karnym Marcelo. "Królewscy" po trzeciej wygranej z rzędu umocnili się na trzecim miejscu w tabeli, natomiast zespół z Aragonii doznał trzeciej porażki z rzędu i nadal zamyka klasyfikację. * * * * * *Real Madryt - SD Huesca 3:2 (1:1) Bramki: Isco 25, Ceballos 52, Benzema 89 - Cucho 3, Etxeita 74.

13.11.2019
Chicago Fire w oficjalnym komunikacie poinformowało o zakończeniu współpracy z trenerem Veljko Paunovicem. Klub rozpoczął poszukiwania jego następcy. Serb rozpoczął pracę w zespole z MLS w 2015 roku. więcej
13.11.2019
Bernardo Silva został zawieszony na jeden mecz - poinformowano na oficjalnej stronie Manchesteru Cit. To kara za wpis o charakterze rasistowskim na Twitterze.Zawodnik mistrzów Anglii zamieścił wpis, który miał być żartem. więcej
13.11.2019
Jakub Rzeźniczak, który ostatnio przebywał w szpitalu, opuścił już placówkę medyczną - poinformowała oficjalnie Wisła Płock. Obrońca czuje się coraz lepiej. więcej
13.11.2019
Mattias Gestranius z Finlandii będzie głównym arbitrem meczu Izrael - Polska, który zostanie rozegrany 16 listopada w ramach przyszłorocznych eliminacji mistrzostw Europy. więcej
13.11.2019
UEFA poinformowała, że Szymon Marciniak poprowadzi spotkanie eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy Irlandia Północna - Holandia.Jego asystentami będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a na sędziego technicznego został wytypowany Tomasz Musiał. więcej