Primera Division: Sevilla FC wygrała derby Andaluzji

Sevilla FC pokonała Granada CF 2:0 (2:0) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom derbów Andaluzji zapewnił po jedenastu minutach gry uderzeniem głową Luuk de Jong.

Holendrowi dośrodkował precyzyjnie w pole karne Jesus Navas. Jedenaście minut przed przerwą podwyższył technicznym strzałem Duran Nolito, którego świetnie wypatrzył podaniem w pole karne rozprowadzający akcję Sergio Reguilon. Podopieczni Julena Lopeteguiego po zmianie stron pilnowali już korzystnego wyniku i po jedenastym zwycięstwie w sezonie awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Lokalni rywale doznali czwartej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i spadli na dwunastą lokatę w klasyfikacji. * * * * * *Sevilla FC - Granada CF 2:0 (2:0) Bramki: Luuk de Jong 11, Nolito 34.

17.02.2020
Juan Bauza będzie wiosną reprezentował barwy rumuńskiego drugoligowca - FK Csikszereda - poinformował oficjalnie Górnik Zabrze. Skrzydłowy w polskiej drużyny występował od początku sezonu. więcej
17.02.2020
Ognjen Mudrinski został wypożyczony do końca sezonu z Jagiellonii Białystok do chorwackiego HNK Gorica - poinformował oficjalnie chorwacki klub.28-latek trafił do Jagiellonii przed rozpoczęciem tego sezonu. więcej
17.02.2020
Vladimir Weiss został zawodnikiem Slovana Bratysława - poinformował oficjalnie słowacki klub. Skrzydłowy wrócił do ojczyzny po 14 latach.Weiss był zawodnikiem młodzieżowych drużyn Slovana do 2006 roku. więcej