Puchar Anglii: "Święci" zremisowali z "Kogutami". Cały mecz Jana Bednarka

Jan Bednarek rozegrał pełne 90 minut w barwach Southampton FC. Jego "Święci" zremisowali u siebie w z Tottenhamem Hotspur 1:1 w sobotnim meczu czwartej rundy Pucharu Anglii.

Obrońca reprezentacji Polski opuścił ostatnio spotkanie w Premier League z powodu urazu. Jest już zdrowy i menedżer Ralph Hasenhuttl od razu postawił na niego w wyjściowym składzie. Kibice na St. Mary's Stadium w pierwszej połowie nie zobaczyli goli. W drugiej połowie bramkę najpierw zdobyły po kontrataku "Koguty". Erik Lamela podał do Hueng-Min Sona, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Angusa Gunna. Gospodarze wyrównali w 87. minucie. Danny Ings odegrał piłkę w polu karnym do Sofiane Boufala. Marokańczyk oddał mocny strzał bez przyjęcia i Hugo Lloris był bez szans. To oznacza, że obie ekipy zmierzą się ze sobą w powtórce, która zostanie rozegrana w północnym Londynie. *****Wyniki sobotnich meczów czwartej rundy Pucharu Anglii rozegranych o godzinie 16:Southampton FC - Tottenham Hotspur 1:1 (0:0)Bramki: Boufal 87 - Son 58. Burnley FC - Norwich City 1:2 (0:0)Bramki: Pieters 72 - Hanley 53, Drmić 57.Coventry City - Birmingham City 0:0 Milwall FC - Sheffield United 0:2 (0:0)Bramki: Besić 62, Norwood 84.Newcastle United - Oxford United 0:0Portsmouth FC - Barnsley FC 4:2 (2:0)Bramki: Close 37, Marquis 45+1, Curtis 62, Burgess 76 - Woodrow 60, Chaplin 90+1.Reading FC - Cardiff City 1:1 (1:1)Bramki: Meite 8 - Paterson 5.Czerwona kartka: Mcintyre 81 (Reading FC) - za drugą żółtą. West Ham United - West Bromwich Albion 0:1 (0:1)Bramki: Townsend 9. Czerwona kartka: Ajayi 72 (West Bromwich Albion) - za drugą żółtą.

24.02.2020
Trenerzy Mirosław Berliński i Mariusz Staszewski ustalili składy na spotkanie Północy z Południem, które odbędzie się 29 marca w Gdańsku. Zawody na obiekcie pierwszoligowego Zdunek Wybrzeża zainaugurują oficjalnie sezon 2020 w Polsce. więcej
24.02.2020
Bradley Wilson-Dean nie pojawi się na torze w tym sezonie - poinformowało Zdunek Wybrzeże Gdańsk na swojej oficjalnej stronie. Nowozelandczyk rozpoczął już fizjoterapię po operacji ramienia. więcej
24.02.2020
Joaquin Fernandez Moreno przedłużył kontrakt z Realem Valladolid - poinformował klub z hiszpańskiej Primera Division na swojej oficjalnej stronie. 23-letni środkowy obrońca parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku. więcej
24.02.2020
Kalidou Koulibaly z powodu kontuzji uda nie zagra przeciwko Barcelonie w Lidze Mistrzów - poinformowało SSC Napoli na swojej oficjalnej stronie. Pierwszy mecz "Błękitnych" z Kampanii z "Dumą Katalonii" odbędzie się w najbliższy wtorek na Stadio San Paolo. więcej