Puchar Króla: Dwubramkowa zaliczka Realu Madryt

W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Króla Real Madryt wygrał na własnym boisku z Gironą FC 4:2. Rewanż zostanie rozegrany za tydzień.Spotkanie na Santiago Bernabeu znakomicie rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w siódmej minucie.

Anthony Lozano trafił z bliska po dośrodkowaniu z lewej strony w wykonaniu Raula Garcii."Królewscy" jeszcze w pierwszej połowie odrobili straty. W 18. minucie wyrównał Lucas, wykańczają akcję Alvaro Odriozoli. Tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Sergio Ramos i to Real wygrywał 2:1.Piłkarze Girony po przerwie doprowadzili wyniku 2:2 po bramce Alexa Granella. Pomocnik nie pomylił się z jedenastu metrów.Końcówka należała do gospodarzy. Na 3:2 trafił ponownie Ramos, tym razem głową po centrze Marcelo. Rezultat na 4:2 ustalił w 80. minucie Karim Benzema uderzeniem do pustej bramki.Spotkanie rewanżowe na Estadi Montilivi zostanie rozegrane 31 stycznia.* * * * * *Real Madryt - Girona FC 4:2 (2:1)Bramki: Lucas 18, Ramos 42-karny, 77, Benzema 80 - Lozano 7, Granell 66-karny.

13.10.2019
Szymon Woźniak wygrał trzy z czterech swoich biegów i wywalczył dziesięć punktów dla Truly.work Stali Gorzów, która rozbiła na wyjeździe Arged Malesa Ostrovię 57:33 w rewanżowym meczu barażowym o miejsce w PGE Ekstralidze. więcej
13.10.2019
- Trenuję w normalnym trybie, a z moim zdrowiem wszystko jest w porządku - zapewnia Aleksandar Kolew w rozmowie z oficjalnym serwisem Rakowa Częstochowa. Bułgar strzelił drugiego gola dla beniaminka PKO Ekstraklasy w sobotnim meczu kontrolnym z Zagłębiem Sosnowiec, zakończonym zwycięstwem podopiecznych Marka Papszuna 2:0. więcej
13.10.2019
- PKO Ekstraklasa jest o wiele silniejszą ligą niż serbska. Więcej biegasz i kontratakujesz - wyznał Djordje Crnomarković w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań. więcej
13.10.2019
Mads Hansen przedłużył kontrakt z Kolejarzem Opole - poinformował drugoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.Młody Duńczyk jest drugim żużlowcem, który zadeklarował pozostanie w zespole z Opolszczyzny na sezon 2020. więcej
13.10.2019
Cypr uległ u siebie Rosji aż 0:5 (0:2) w niedzielnym meczu ósmej kolejki grupy I eliminacji Euro 2020.Na Neo GSP Stadium w Nikozji gole dla gości w pierwszej połowie strzelili Denis Czeryszew i Magomed Ozdojew. więcej