Puchar Rosji: Lokomotiw w finale pokonał Ural, grał Krychowiak

Lokomotiw Moskwa pokonał Urał Jekaterynburg 1:0 (1:0) w finale Pucharu Rosji rozegranym w Samarze i sięgnął po to trofeum. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zespołu ze stolicy Rosji strzelił Dmitri Barinov.

23-letni pomocnik w 27. minucie spotkania wykorzystał dośrodkowanie Manuela Fernandesa i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Mecz w wyjściowej jedenastce Lokomotiwu rozegrał Grzegorz Krychowiak, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Był to szósty występ reprezentanta Polski w tegorocznych pucharowych rozgrywkach.Dla zespołu "Kolejarzy" to ósmy w historii zdobyty Puchar Rosji. * * * * * *Lokomotiw Moskwa - Urał Jekaterynburg 1:0 (1:0)Bramka: Barinov 27.

13.11.2019
Selekcjoner reprezentacji Portugalii, Fernando Santos podczas konferencji prasowej potwierdził, że Cristiano Ronaldo zagra w nadchodzących meczach eliminacji Euro 2020 przeciwko Luksemburgowi i Litwie. więcej
13.11.2019
Arsene Wenger rozpoczął pracę w FIFA - poinformowała oficjalnie światowa federacja piłkarska. Francuz został szefem działu rozwoju i będzie odpowiedzialny za rozwój i promocję piłki nożnej na całym świecie. więcej
13.11.2019
Chicago Fire w oficjalnym komunikacie poinformowało o zakończeniu współpracy z trenerem Veljko Paunovicem. Klub rozpoczął poszukiwania jego następcy. Serb rozpoczął pracę w zespole z MLS w 2015 roku. więcej
13.11.2019
Bernardo Silva został zawieszony na jeden mecz - poinformowano na oficjalnej stronie Manchesteru Cit. To kara za wpis o charakterze rasistowskim na Twitterze.Zawodnik mistrzów Anglii zamieścił wpis, który miał być żartem. więcej