Puchar Rosji: Urał wyeliminował Arsienał i zagra o trofeum

Arsienał Tuła zremisował u siebie z Urałem Jekaterynburg 2:2 (0:2) w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Rosji. Prowadzenie przyjezdnym zapewnił już w pierwszej minucie Eric Bicfalvi.

Rumun jedenaście minut przed przerwą ujrzał czerwoną kartkę i nie dokończył spotkania. Dziesięć minut wcześniej podwyższył Holender Othman El Kabir i wydawało się, że losy dwumeczu są rozstrzygnięte, bowiem Urał pierwsze spotkanie wygrał 1:0. Niespełna kwadrans po zmianie stron Ormianin Varazdat Harojan niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i "Rusznikarze" uzyskali kontaktowe trafienie. Dziewięć minut później wyrównał Reziuan Mirzow. Na więcej gospodarzy nie było już jednak stać i to popularne "Trzmiele" zagrają w ten sposób o główne trofeum.* * * * * *Arsienał Tuła - Urał Jekaterynburg 2:2 (0:2) Bramki: Harojan 58-samobójcza, Mirzow 67 - Bicfalvi 1, El Kabir 24.Czerwona kartka: Bicfalvi (34, Urał).Pierwszy mecz: 0:1. Awans: Urał.

06.06.2020
Władze Premier League poinformowały w sobotę wieczorem, że wszystkie wyniki, szóstej serii badań, na koronawirusa, przyniosły wynik negatywny. Testy przeprowadzono w dniach 4-5 czerwca i zostało im poddanych 1195 piłkarzy i członków sztabów szkoleniowych. więcej
06.06.2020
Pogoń Szczecin pokonała na własnym stadionie Cracovię 1:0 (0:0) w ostatnim, sobotnim spotkaniu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Dzięki tej wygranej, Portowcy przerwali serię sześciu meczów bez zwycięstwa w lidze. więcej
06.06.2020
- To był dla nas trudny mecz. Przez dużą część meczu biegaliśmy bez piłki, bo Lech pokazał naprawdę dobrą jakość gry - powiedział po meczu z Lechem Poznań (2:2), trener Zagłębia Lubin, Martin Sevela. więcej
06.06.2020
- To był fajny mecz do oglądania ,tylko szkoda, że nie było kibiców. Mam nadzieję, że fani, którzy zasiedli przed telewizorami byli usatysfakcjonowani - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin (2:2), trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw. więcej
06.06.2020
Arsenal Londyn pokonał 6:0 Charlton Athletic, w sparingowym meczu rozegranym w sobotę na Emirates Stadium. Spotkanie było rozegrywane bez udziału publiczności, a w rolę sędziów wcielili się członkowie sztabów trenerskich obu drużyn. więcej