Quique Setien opuszcza Betis Sewilla

Quique Setien nie będzie dłużej trenerem Betisu Sewilla - informują dzienniki "AS" i "Marca". 60-letni szkoleniowiec poprowadził po raz ostatni "Verdiblancos" w niedzielnym spotkaniu w Madrycie z Realem, zakończonym zwycięstwem 2:0.

Setien przejął drużynę z Andaluzji przed startem sezonu 2017/18. Po jego wodzą Betis wywalczył szóste miejsce w tabeli Primera Division i zagrał w Lidze Europy. Kolejny sezon nie był już jednak tak udany dla "Verdiblancos", którzy ostatecznie zajęli dziesiątą lokatę w klasyfikacji. Zespół z Andaluzji odniósł szesnaście zwycięstw i doznał czternastu porażek.

23.01.2020
Drużyna Cultural y Deportiva Leonesa pokonała u siebie Atletico Madryt 2:1 (1:1, 0:0) w czwartkowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Króla. Na Estadio Municipal Reino de Leon znacznie niżej notowani gospodarze ponad godzinę dzielnie powstrzymywali napór faworyta. więcej
23.01.2020
Tranmere Rovers FC pokonali u siebie po dogrywce Watford FC 2:1 (1:1, 1:0) w ostatnim powtórzonym spotkaniu trzeciej rundy rozgrywek o Puchar Anglii.Na Prenton Park prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił Kameruńczyk Emmanuel Monthe. więcej
23.01.2020
Wolverhampton Wanderers przegrali u siebie z Liverpool FC 1:2 (0:1) w ostatnim spotkaniu 24. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Molineux Stadium prowadzenie "The Reds" zapewnił już po ośmiu minutach gry strzałem głową Jordan Henderson, któremu precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego Trent Alexander-Arnold. więcej