Rashford: Nie prezentujemy jeszcze nawet połowy potencjału Manchesteru United

Manchester United pokonał na wyjeździe Chelsea FC 2:1 w czwartej rundzie Pucharu Ligi Angielskiej. Bohaterem spotkania został Marcus Rashford, strzelec obu goli dla "Czerwonych Diabłów".

- Nie sądzę, abyśmy prezentowali nawet połowę tego, na co stać tę drużynę - powiedział Rashford w rozmowie z "Sky Sports". - Aby prezentować 100 procent swoich możliwości, trzeba dalej pracować, słuchać menedżera i sztabu szkoleniowego, a także ciągle mieć wiarę w siebie - dodał. - To co nam się udało w tym spotkaniu widać po wyniku. Wygranie dwóch meczów z rzędu może zmienić przebieg sezonu. To buduje pewność siebie. Musimy to podtrzymać

07.12.2019
FC Barcelona wygrała u siebie z RCD Mallorca 5:2 (4:1) w meczu 16. kolejki La Liga. Gospodarze są liderem rozgrywek.Wynik otworzył w 7. minucie Antoine Griezmann. więcej
07.12.2019
AZ Alkmaar pokonało na wyjeździe PEC Zwolle 3:0 (2:0) w sobotnim meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Pierwszego gola w tym spotkaniu w 16. minucie strzelił Myron Boadu, który po podaniu Oussamy Idrissiego, uderzeniem z pierwszej piłki trafił do siatki. więcej
07.12.2019
Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Wisłą Płock 2:0 (1:0) w meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Dla gospodarzy to trzecia wygrana z rzędu.Podopieczni Piotra Stokowca dzięki przedłużeniu zwycięskiej serii są już na piątej pozycji w tabeli. więcej
07.12.2019
PSV Eindhoven wygrało na własnym boisku z Fortuną Sittard 5:0 (3:0) w meczu 16. kolejki Eredivisie. Dla gospodarzy to dziewiąte zwycięstwo w sezonie.Pierwszego gola już w 8. więcej
07.12.2019
- Myślę, ze wygrał zespół, który posiadał większą jakość. Zarówno indywidualnie, jak i jako drużyna - powiedział Kazimierz Moskal podczas konferencji prasowej. więcej