Remis Śląska z Miedzią w sparingu

Śląsk Wrocław zremisował z Miedzią Legnica 2:2 (2:1) w pierwszym zimowym sparingu. Mecz został rozegrany w Trzebnicy.Pierwszego gola strzelił w 10. minucie Wojciech Golla.

Obrońca Śląska trafił do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.Na 2:0 podwyższył w 20. minucie Piotr Samiec-Talar po podaniu Roberta Picha.Osiem minut później Dawid Kort wykorzystał rzut karny i strzelił gola kontaktowego.Pierwszoligowiec do remisu doprowadził w 85. minucie, kiedy Rafał Adamski odnalazł się najlepiej w zamieszaniu w polu karnym Śląska.* * * * * *Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:2 (2:1)Bramki: Golla 10, Samiec-Talar 20 - Kort 28-karny, Adamski 85.Śląsk: Kajzer - Musonda, Golla, Puerto, Stiglec - Boruń, Żivulić - Bargiel, Pich, Płacheta - Samiec-Talar.Śląsk w drugiej połowie: Szczerbal - Pawelec, Poprawa, Celeban, Dankowski - Szpakowski, Żivulić - Kotowicz, Gąska, Musonda - Bergier.Miedź: Hewelt - Warcholak, Byrtek, Musa, Zieliński - Purzycki, Soljić - Zatwarnicki, Kort, Śliwa - Makuch.Miedź w drugiej połowie: Szpaderski - Pikk, Byrtek, Musa (62' Mijusković) - Purzycki, Soljić - Łukowski, Sabala, Carlos - Adamski.(za:Śląsk Wrocław).

24.02.2020
Zielonogórscy żużlowcy rozpoczęli treningi na przedsezonowym zgrupowaniu w Świnoujściu - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
24.02.2020
Antony Matheus dos Santos został nowym zawodnikiem Ajaksu Amsterdam - poinformowali mistrzowie Holandii na swojej oficjalnej stronie. 20-letni napastnik dołączy do czterokrotnych triumfatorów Klubowego Pucharu Europy przed rozpoczęciem nowego sezonu. więcej
24.02.2020
Kevin de Bruyne zdaje sobie sprawę z presji jaka ciąży na piłkarzach Manchesteru City przed dwumeczem z Realem Madryt w 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. więcej
24.02.2020
Sergi Roberto nie będzie mógł zagrać przez najbliższy miesiąc - poinformowała FC Barcelona na swojej oficjalnej stronie. Reprezentant Hiszpanii doznał kontuzji uda i na pewno nie wystąpi w obu spotkaniach przeciwko SSC Napoli w 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. więcej
24.02.2020
Napastnik SSC Napoli Lorenzo Insigne ostrzega swoich kolegów z drużyny przed konfrontacją z Barceloną w 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów.Pierwszy mecz "Błękitnych" z Kampanii z "Dumą Katalonii" odbędzie się w najbliższy wtorek na Stadio San Paolo. więcej