Rodrigo Moreno bliski przenosin do Atletico

Piłkarski portal "Goal.com" poinformował, że Atletico Madryt jest bliskie pozyskania Rodrigo Moreno. Według najnowszych doniesień, Hiszpan ma podpisać kontrakt z ekipą "Rojiblancos" w najbliższych dniach.

Klub z Madrytu osiągnął porozumienie z "Nietoperzami" i za tego zawodnika zapłaci 60 milionów euro. Moreno trafił na Estadio Mestalla w 2014 roku - najpierw na zasadzie wypożyczenia, a rok później już jako pełnoprawny zawodnik. Jest wychowankiem Realu Madryt, a w przeszłości grał również w SL Benfica oraz Bolton Wanderers. W minionym sezonie napastnik wystąpił w 33 meczach La Liga, strzelił osiem goli i zanotował sześć asyst.

26.01.2020
LeBron James w sobotę wyprzedził Kobe Bryanta na liście najlepiej punktujących w historii NBA. Jego Los Angeles Lakers przegrali jednak na wyjeździe z Philadelphia 76ers 91:108. więcej
25.01.2020
Sevilla FC pokonała Granada CF 2:0 (2:0) w ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom derbów Andaluzji zapewnił po jedenastu minutach gry uderzeniem głową Luuk de Jong. więcej
25.01.2020
Decyzją sztabu medycznego Wojciech Golla z powodu kontuzji opuści w niedzielę zgrupowanie Śląska Wrocław w Ayia Napie - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
25.01.2020
Wisła Kraków pokonała FK Vożdovac 1:0 w sobotnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji. Zwycięskiego gola dla "Białej Gwiazdy" strzelił kwadrans po przerwie Aleksander Buksa. więcej
25.01.2020
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Villarreal CF 1:2 (0:1) w trzecim sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Mendizorrotza prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił strzałem z bliska Kolumbijczyk Carlos Bacca, któremu precyzyjnie zagrał w pole karne Moi Gomez. więcej