Simeone: Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę

Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w ostatnim meczu 1. kolejki hiszpańskiej La Liga. Diego Simeone, trener "Rojiblancos" był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszych trzech kwadransach.

W 23. minucie, po dośrodkowaniu Kierana Trippiera, gola głową strzelił Alvaro Morata. - Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę i poprowadziliśmy mecz w takim kierunku, w którym chcieliśmy. Częściej atakowaliśmy ze strony Trippiera niż Lodiego i w ten sposób udało nam się zdobyć bramkę - powiedział Simeone, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. Argentyńczyk ocenił debiut w "Rojiblancos" pozyskanego z Tottenhamu Hotspur Trippiera. - Zagrał bardzo dobrze. Jego dośrodkowanie do Moraty było świetne. Morata jest specjalistą w takich sytuacjach, a on go dobrze wypatrzył - podkreślił. Zadowolenia nie krył też strzelec gola. - Najważniejsze, że wygraliśmy. Naprawdę istotne było pokonanie zespołu, z którym grało się bardzo trudno - stwierdził Morata.

16.09.2019
Aston Villa zremisowała u siebie bezbramkowo z West Ham United w 5. kolejce Premier League. W bramce gości całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański.Gospodarze od 67. więcej
16.09.2019
Piast Gliwice przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Goście od 11. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Rymaniaka. Trener mistrzów Polski Waldemar Fornalik ma jednak wątpliwości co do słuszności kary dla obrońcy. więcej
16.09.2019
Michał Probierz, trener Cracovii po wygranej z Piastem Gliwice przyznał, że jego zespół od początku grał agresywnie. Szkoleniowiec "Pasów" żałował, że nie udało się strzelić trzeciego gola. więcej
16.09.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Achmatem Grozny 2:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Maciej Wilusz, a w barwach gości Damian Szymański. więcej