SSC Napoli coraz bliżej pozyskania Jamesa Rodrigueza

SSC Napoli prowadzi zaawansowane negocjacje z Realem Madryt w sprawie transferu Jamesa Rodrigueza - informuje "Radio CRC". 27-letni rozgrywający reprezentacji Kolumbii w ekipie z Kampanii ma szansę zarobić dziesięć milionów euro rocznie.

"Królewscy" oczekują za Latynosa czterdziestu milionów euro, natomiast włodarze wicemistrzów Włoch są w tym momencie skłonni wydać trzydzieści milionów euro. Rozmowy jednak trwają i być może Kolumbijczyk niebawem przeniesie się na południe Półwyspu Apenińskiego. James Rodriguez spędził ostatnie dwa sezony na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. Latynos w poprzednim zdobył siedem bramek i zaliczył sześć asyst oraz wywalczył po raz drugi z rzędu mistrzostwo Bundesligi.

06.12.2019
Freddie Ljungberg, tymczasowy trener Arsenalu FC po przegranej z Brighton & Hove Albion (1:2) zwracał uwagę, że jego podopieczni szczególnie słabo zaprezentowali się w pierwszej połowie. więcej
06.12.2019
Trener Cracovii Michał Probierz po wygranej w rzutach karnych z Rakowem Częstochowa w Pucharze Polski przyznał, że szkoleniowiec rywali zaskoczył go małą liczbą zmian w składzie. więcej
06.12.2019
Koszykarze Denver Nuggets wygrali na wyjeździe z New York Knicks 129:92 w meczu NBA, rozegranym z czwartku na piątek. To czternasta wygrana ekipy z Kolorado w tym sezonie. więcej
05.12.2019
Cracovia pokonała po rzutach karnych Raków Częstochowa 4:1 w trzecim czwartkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski. Po 90 minutach i dogrywce było 0:0. więcej
05.12.2019
Arsenal Londyn uległ u siebie Brighton & Hove Albion FC 1:2 (0:1) w drugim czwartkowym meczu 15. kolejki angielskiej Premier League.Na Emirates Stadium prowadzenie gościom zapewnił dziewięć minut przed przerwą Adam Webster, który skierował piłkę do siatki z kilku metrów w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. więcej