Superligaen: Broendby IF lepsze od Aalborg BK, gol Wilczka

Broendby IF pokonało u siebie Aalborg BK 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 6. kolejki duńskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w tym starciu w 32. minucie.

Wówczas na listę strzelców wpisał się Dominik Kaiser.Prowadzenie Broendby IF w 49. minucie powiększył Kamil Wilczek, który strzałem z pola karnego pokonał Jacoba Rinne. Jedynego gola dla gości strzelił z kolei w 55. minucie Patrick Olsen. Wilczek przebywał na murawie w pełnym wymiarze czasu, zanotował szósty ligowy występ w trwającym sezonie i ma już na koncie siedem trafień. Podopieczni Nielsa Frederiksena mają na koncie trzynaście punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Zespół Jacoba Friisa z dorobkiem siedmiu "oczek" plasuje się na siódmej lokacie. * * * * * *Broendby IF - Aalborg BK 2:1 (1:0)Bramki: Kaiser 32, Wilczek 49 - Olsen 55.

16.09.2019
Aston Villa zremisowała u siebie bezbramkowo z West Ham United w 5. kolejce Premier League. W bramce gości całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański.Gospodarze od 67. więcej
16.09.2019
Piast Gliwice przegrał na wyjeździe z Cracovią 0:2. Goście od 11. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Rymaniaka. Trener mistrzów Polski Waldemar Fornalik ma jednak wątpliwości co do słuszności kary dla obrońcy. więcej
16.09.2019
Michał Probierz, trener Cracovii po wygranej z Piastem Gliwice przyznał, że jego zespół od początku grał agresywnie. Szkoleniowiec "Pasów" żałował, że nie udało się strzelić trzeciego gola. więcej
16.09.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Achmatem Grozny 2:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Maciej Wilusz, a w barwach gości Damian Szymański. więcej