Towarzyski remis USA z Urugwajem

Stany Zjednoczone zremisowały z Urugwajem 1:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Busch Stadium w St. Louis.Urugwajczycy prowadzili od 50. minuty kiedy Brian Rodriguez, na co dzień zawodnik Los Angeles FC, oddał mocny strzał pod poprzeczkę po indywidualnej akcji.

Gospodarze doprowadzili do remisu w 79. minucie. Jordan Morris trafił do bramki z bliska głową.Obie reprezentacje kolejne mecze rozegrają w październiku. Stany Zjednoczone mają zaplanowane spotkania z Kubą i Kanadą w ramach Ligi Narodów CONCACAF.Urugwajczycy natomiast sprawdzą swoją formę w dwumeczu z Peru.* * * * * *USA - Urugwaj 1:1 (0:0)Bramki: Morris 79 - Rodriguez 50.
Tagi: USA | Urugwaj | sport news

26.02.2020
Real Madryt przegrał na własnym boisku z Manchesterem City 1:2 (0:0) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rewanż zostanie rozegrany 17 marca na boisku mistrza Anglii. więcej
26.02.2020
FC Middlesbrough przegrało u siebie z Leeds United 0:1 (0:1) w meczu 35. kolejki Championship. Zwycięskiego gola dla "Pawi" strzelił Mateusz Klich. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. więcej
26.02.2020
Jakub Wrąbel został nowym zawodnikiem Stali Mielec - poinformował klub z Fortuna 1. ligi. Golkiper został wypożyczony do końca sezonu z Wisły Płock.23-latek w tym sezonie w barwach "Nafciarzy" rozegrał łącznie trzy mecze. więcej
26.02.2020
Bartosz Slisz w czwartek i piątek odbędzie testy medyczne w Legii Warszawa - poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy.Jeśli wszystkie badania będą dobre, 20-latek, który obecnie jest graczem Zagłębia Lubin podpisze umowę z wicemistrzem Polski. więcej
26.02.2020
Komisja Ligi nałożyła kary na Lechię Gdańsk i Lecha Poznań za zachowaniu kibiców obu drużyn w meczu ligowym, rozegranym w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy. więcej