Tunezja towarzysko pokonała Chorwację

Reprezentacja Tunezji pokonała Chorwację 2:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium NK Varteks w Varazdin. Przyjezdni objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania.

Wówczas Anice Badri wykorzystał dośrodkowanie Youssefa Msaknia i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 47. minucie Bruno Petkovic dzięki zagraniu Milana Badelja trafił w lewy dolny róg bramki. Gola na wagę zwycięstwa Tunezji strzelił 70. minucie Naim Sliti, który skutecznie egzekwował rzut karny. Dla podopiecznych Alaina Giresse to ostatni sprawdzian przed ich występem na tegorocznej edycji Pucharu Narodów Afryki, która startuje 21 czerwca. W grupie E zmierzą się z Mali, Mauretanią oraz Angolą.* * * * * * Chorwacja - Tunezja 1:2 (0:1) Bramki: Petkovic 47 - Badri 16, Sliti 70-karny.

06.06.2020
Władze Premier League poinformowały w sobotę wieczorem, że wszystkie wyniki, szóstej serii badań, na koronawirusa, przyniosły wynik negatywny. Testy przeprowadzono w dniach 4-5 czerwca i zostało im poddanych 1195 piłkarzy i członków sztabów szkoleniowych. więcej
06.06.2020
Pogoń Szczecin pokonała na własnym stadionie Cracovię 1:0 (0:0) w ostatnim, sobotnim spotkaniu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Dzięki tej wygranej, Portowcy przerwali serię sześciu meczów bez zwycięstwa w lidze. więcej
06.06.2020
- To był dla nas trudny mecz. Przez dużą część meczu biegaliśmy bez piłki, bo Lech pokazał naprawdę dobrą jakość gry - powiedział po meczu z Lechem Poznań (2:2), trener Zagłębia Lubin, Martin Sevela. więcej
06.06.2020
- To był fajny mecz do oglądania ,tylko szkoda, że nie było kibiców. Mam nadzieję, że fani, którzy zasiedli przed telewizorami byli usatysfakcjonowani - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin (2:2), trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw. więcej
06.06.2020
Arsenal Londyn pokonał 6:0 Charlton Athletic, w sparingowym meczu rozegranym w sobotę na Emirates Stadium. Spotkanie było rozegrywane bez udziału publiczności, a w rolę sędziów wcielili się członkowie sztabów trenerskich obu drużyn. więcej