US Open Cup: Zwycięstwo po dogrywce FC Cincinnati, bronił Tytoń

FC Cincinnati pokonał u siebie po dogrywce Louisville City 2:1 (1:1, 1:1) w środowym meczu 1/16 finału rozgrywek Lamar Hunt US Open Cup. Na Nippert Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Przemysław Tytoń.

Byłego reprezentanta Polski kwadrans przed przerwą zaskoczył pochodzący z Zimbabwe Lucky Mkosana. Siedem minut wcześniej prowadzenie ekipie z Ohio zapewnił Nigeryjczyk Fanendo Adi. Losy konfrontacji rozstrzygnął w trzynastej minucie pierwszej części dogrywki Gambijczyk Kekuta Manneh. * * * * * *FC Cincinnati - Louisville City 2:1 (1:1, 1:1) Bramki: Adi 30, Manneh 103 - Mkosana 30.
Tagi: sport news

11.11.2019
- Jest coraz lepiej. Obecnie przechodzę rehabilitację, z dnia na dzień widać poprawę, jednak wciąż nie wiem ile czasu potrwa, nim będę w pełni sił - wyznał Piotr Pierzchała w rozmowie z oficjalnym serwisem Korony. więcej
11.11.2019
Pomocnik Lechii Daniel Łukasik zachowuje optymizm mimo słabszych ostatnich kilku tygodni w wykonaniu podopiecznych Piotra Stokowca. Gdańszczanie zajmują aktualnie ósme miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, tracąc osiem punktów do liderującej Legii Warszawa. więcej
11.11.2019
Giovanni van Bronckhorst jest bliski objęcia posady menedżera New York City FC - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer. Holender zastąpiłby na stanowisku Domeneca Torrenta, który rozstał się z nowojorczykami po sezonie 2019. więcej
11.11.2019
- Wiem, że moje życie będzie teraz wywrócone do góry nogami, przemeblowane - wyznał Piotr Świderski w rozmowie z oficjalnym serwisem PGG ROW Rybnik. Były żużlowiec został nowym szkoleniowcem "Rekinów", które wróciły do PGE Ekstraligi po wygraniu rozgrywek niższej Nice 1. więcej