Valencia CF oficjalnie zwolniła Marcelino

Marcelino Garcia Toral nie jest już trenerem Valencii CF. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował w środę o zwolnieniu szkoleniowca. Według doniesień, z pracy Marcelino bardzo niezadowolony był Peter Lim.

To singapurski właściciel klubu podjął decyzję o rozstaniu z 54-letnim szkoleniowcem. Hiszpańskie media donoszą, że jego następcą może zostać Albert Celades. 43-latek jest byłym trenerem reprezentacji Hiszpanii do lat 21, z którą pracował w latach 2014-18. Valencia zajmuje 10. miejsce w tabeli La Liga ze zdobytymi czterema punktami w trzech meczach. W najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z FC Barceloną.

15.09.2019
AFC Bournemouth pokonało u siebie Everton FC 3:1 (1:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.Na Vitality Stadium prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem głową z bliska Callum Wilson. więcej
15.09.2019
Pogoń Szczecin pokonała przed własną publicznością Łódzki Klub Sportowy 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy."Portowcy" dzięki piątej wygranej w sezonie awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
15.09.2019
PGG ROW Rybnik wygrał u siebie z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 w rewanżowym meczu finałowym rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej. "Rekiny" odrobiły w ten sposób z nawiązką straty z pierwszej konfrontacji (44:46) i awansowały do PGE Ekstraligi. więcej
15.09.2019
Deportivo Alaves Vitoria uległo u siebie Sevilla FC 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 4. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Mendizorrotza losy konfrontacji rozstrzygnął osiem minut przed przerwą Joan Jordan, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. więcej
15.09.2019
Norbert Balogh został nowym zawodnikiem Hull City AFC - poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie. 23-letni skrzydłowy reprezentacji Węgier parafował z popularnymi "Tygrysami" roczną umowę z możliwością jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. więcej