Żuraw: To był dla nas szczęśliwy remis

Lech Poznań zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", powiedział, że to szczęśliwie zdobyty punkt przez jego zespół.

- Był to dziwny mecz, przy pustych trybunach. My zaczęliśmy nieźle, pierwsze 15-20 minut wyglądało nieźle, potem całkowicie oddaliśmy inicjatywę - powiedział Żuraw. - Kolejne 25 minut to był najsłabszy okres zespołu, od kiedy go prowadzę. Mieliśmy szczęście, że straciliśmy tylko jednego gola w tym okresie. Potem wyglądało to już lepiej, a ważnym punktem była nieuznana bramka dla Śląska w drugiej połowie - dodał. - Wtedy zespół uwierzył, że jest w stanie coś zrobić. Potem bramka wyrównująca i trzeba powiedzieć, że to był dla nas szczęśliwy remis - ocenił. Lech zajmuje piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 30 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Arką Gdynia. (za lechpoznan.pl).

19.01.2020
RCD Espanyol pokonał na wyjeździe Villarreal CF 2:1 (0:1) w niedzielnym meczu 20. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Przyjezdni objęli prowadzenie już w 5. więcej
19.01.2020
Zawodnicy Leicester City przegrali na wyjeździe z Burnley FC 1:2 (1:0) w niedzielnym meczu 23. kolejki angielskiej ekstraklasy.Na Turf Moor goście objęli prowadzenie w 33. więcej
19.01.2020
Zespół Galatasaray SK wygrał u siebie z Denizlisporem 2:1 (1:0) w meczu 18. kolejki tureckiej ekstraklasy. W barwach gości zagrali Radosław Murawski i Adam Stachowiak. więcej
19.01.2020
Real Betis pokonał przed własną publicznością Real Sociedad 3:0 (2:0) w niedzielnym meczu 20. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na Estadio Benito Villamarin pierwszego gola strzelił Borja Iglesias. więcej