Aguero

Aguero: Czekam na mecz z Realem
29.04.2020
Napastnik Manchesteru City - Sergio Aguero przyznał, że czeka na rewanżowy mecz Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.The Citizens w pierwszym spotkaniu pokonali Królewskich 2:1. więcej
Manchester City wykluczony z pucharów na dwa lata!
14.02.2020
Manchester City został wykluczony z udziału w europejskich pucharach przez najbliższe dwa lata - poinformowała UEFA na swojej oficjalnej stronie. Aktualni mistrzowie Anglii muszą także zapłacić grzywnę 24,9 mln funtów. więcej
Puchar Ligi Angielskiej: MC przypieczętował awans do finału
23.01.2019
Burton Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:1 (0:1) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. Na Pirelli Stadium goście objęli prowadzenie niespełna dwadzieścia minut przed przerwą. więcej
Aguero przedłużył kontrakt z Manchesterem City
21.09.2018
Sergio Aguero przedłużył kontrakt z Manchesterem City - poinformowali pięciokrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie. 30-letni napastnik reprezentacji Argentyny związał się z popularnymi "The Citizens" umową, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
Aguero: Jestem bardzo szczęśliwy z każdego hat-tricka
20.08.2018
Sergio Aguero zdobył trzy bramki dla Manchester City, który rozgromił u siebie Huddersfield Town FC 6:1 (3:1) w meczu drugiej kolejki rozgrywek Premier League. więcej
Aguero: Nie myślę na razie o powrocie do Independiente
26.03.2018
Sergio Aguero odłożył na przyszłość swoje pragnienie zakończenia kariery w Independiente Buenos Aires. Napastnik reprezentacji Argentyny spędził trzy lata w swoim macierzystym zespole, zanim w 2006 roku dołączył do Atletico Madryt, skąd później trafił do Manchesteru City. więcej
Sergio Aguero przedłużył kontrakt z Manchesterem City
21.01.2017
Sergio Aguero podpisał z Manchesterem City nowy kontrakt. Według doniesień, umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2020 roku. Przyszłość Aguero na Etihad Stadium nie była pewna. więcej
Aguero: Pressing pozwolił nam zdobyć bramkę
02.11.2016
Manchester City pokonał FC Barcelonę 3:1 we wtorkowym meczu grupy C Ligi Mistrzów. Sergio Aguero, napastnik "Obywateli", zdradził, co w przerwie, przy wyniku 1:1, mówił w szatni menedżer Pep Guardiola. więcej
Aguero: Everton zanotował świetny start
14.10.2016
Manchester City zagra u siebie z Evertonem w sobotnim meczu Premier League. Sergio Aguero, napastnik "Obywateli", jest pod wrażeniem gry "The Toffees" na początku sezonu. więcej
Liga Mistrzów: Okazałe zwycięstwo MC, hat-trick Aguero
14.09.2016
Manchester City wygrał u siebie z Borussią Moenchengladbach 4:0 (2:0) w drugim meczu 1. kolejki grupy C piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na Etihad Stadium jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie do siatki przyjezdnych celnie przymierzył Sergio Aguero. więcej
Aguero nie zagra w derbach z Man United?
29.08.2016
Napastnik Manchesteru City, Sergio Aguero, może opuścić derbowy pojedynek z Manchesterem United z powodu swojego karygodnego zachowania w spotkaniu z West Hamem United. więcej
Aguero coraz bliżej stu goli w Premier League
17.04.2016
- Jestem bardzo zadowolony ze strzelenia hat-tricka, ale ważniejsza jest nasza wygrana i zdobyte punkty - przyznał Sergio Aguero. Manchester City pokonał Chelsea FC 3:0. więcej