Arka Gdynia

Mamrot: Będziemy dalej walczyć
26.06.2020
Ireneusz Mamrot, trener Arki Gdynia po przegranej z Rakowem Częstochowa (2:3) przyznał, że jego zespół w drugiej połowie zagrał zdecydowanie lepiej niż przed przerwą. więcej
Papszun: Zagraliśmy tak jak chcieliśmy
26.06.2020
Marek Papszun, trener Rakowa Częstochowa po wygranej z Arką Gdynia (3:2) przyznał, że jego zespół zwyciężył zasłużenie. Szczególnie był zadowolony z pierwszej połowy w wykonaniu jego podopiecznych. więcej
Jankowski: Nie zwątpiliśmy
24.06.2020
- W przerwie nie było zwątpienia. Stracona bramka na 2:1 mocno nas zmotywowała do dalszej gry i starania się o zdobycie kolejnej bramki. Nie chcieliśmy poprzestać na tym, co mieliśmy. więcej
Mamrot: Myślę, że kibicom nic nie brakowało
24.06.2020
- Myślę, że dla kibica w dzisiejszym spotkaniu nie zabrakło niczego. To moja ocena na gorąco - było 5 bramek, były nieuznane gole, były emocje i do końca musieliśmy walczyć o wynik - przyznał Ireneusz Mamrot po wygranym 3:2 meczu z Zagłębiem Lubin. więcej
Nalepa: Nie wiem co wydarzyło się w końcowce
01.06.2020
Zawodnik Arki Gdynia - Michał Nalepa przyznał, że żałuje utraty punktów w meczu derbowym z Lechią Gdańsk. - Nie bardzo rozumiem, co się wydarzyło w końcówce tego meczu. więcej
Vejinović: Trudno mi uwierzyć w to, co się stało
01.06.2020
Piłkarz Arki Gdynia - Marko Vejinović nie mógł uwierzyć, że jego drużyna przegrała wczoraj z Lechią Gdańsk 3:4 w Derbach Trójmiasta.- Trudno mi uwierzyć w to, co się stało. więcej
Mamrot: Chcemy grać skutecznie
29.05.2020
Trener Arki Gdynia - Ireneusz Mamrot na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk przyznał, że Pavel Steinbors będzie nowym kapitanem gdyńskiego klubu. więcej
Mamrot: Cieszę się z rywalizacji
21.05.2020
Trener Arki Gdynia - Ireneusz Mamrot w rozmowie z telewizją gdyńskiego klubu przyznał, że jest zadowolony z pracy, jaką wykonują jego zawodnicy podczas okresu przygotowawczego przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy. więcej
Aankour dołączył do piłkarzy Arki na zgrupowaniu
19.05.2020
Arka Gdynia poinformowała, że Nabil Aankour dołaczył do całego zespołu, który przebywa obecnie na zgrupowaniu w Gniewinie.Wczoraj pomocnik zaakceptował warunki kontraktowe, jakie zostały mu przedstawione przez klub z Trójmiasta i pozostanie zawodnikiem Arki do końca sezonu. więcej
Arka wyjechała na zgrupowanie
18.05.2020
Zawodnicy Arki Gdynia wyjechali dzisiaj na zgrupowanie do Gniewina - poinformowała oficjalna strona gdyńskiego klubu.Do Gniewina wyjechało 27 zawodników Arki. więcej
Mamrot: Arka to projekt długofalowy