Atlanta Hawks

NBA: Hawks pokonali Heat. 50 punktów Trae Younga
21.02.2020
Trae Young nabrał dużej pewności siebie po występie w Meczu Gwiazd. W pierwszym meczu po Weekendzie Gwiazd zdobył 50 punktów i poprowadził Atalanta Hawks do zwycięstwa z Miami Heat 129:124. więcej
NBA: Trae Young poprowadził Hawks do zwycięstwa z Sixers
31.01.2020
Atlanta Hawks pokonała u siebie Philadelphia 76ers 127:117 w czwartkowym meczu NBA. Świetne spotkanie rozegrał w ekipie gospodarzy Trae Young. Rozgrywający Jastrzębi znalazł się w wyjściowej piątce na tegoroczny All-Star Game. więcej
NBA: Wypadek samochodowy Chandlera Parsonsa może zakończyć jego karierę
21.01.2020
Wielki pech Chandlera Parsonsa. Koszykarz Atlanty Hawks miał wypadek samochodowy i doznał poważnych obrażeń, które mogą sprawić, iż nie będzie w stanie kontynuować swojej kariery. więcej
NBA: Świetny powrót Irvinga. Nets rozbili Hawks
13.01.2020
Kyrie Irving wrócił do gry w NBA po dwóch miesiącach przerwy. Jego Brooklyn Nets pokonali w niedzielę we własnej hali Atlanta Hawks 108:86. Rozgrywający opuścił 26 meczów. więcej
NBA: 60 punktów Jamesa Hardena w trzy kwarty
01.12.2019
Houston Rockets wygrali u siebie z Atlanta Hawks 158:111 w sobotnim meczu NBA. Niesamowity występ zanotował James Harden, który zdobył 61 punktów w 31 minut. więcej
NBA: Vince Carter podpisze kontrakt z Atlanta Hawks
06.08.2019
Vince Carter dalej będzie grał dla Atlanta Hawks. Doświadczony koszykarz uzgodnił warunki rocznego kontraktu z klubem ze stanu Georgia - donosi Adrian Wojnarowski, dziennikarz "ESPN". więcej
NBA: Zwycięstwo Rockets w Atlancie
20.03.2019
Houston Rockets nie rozegrali najlepszego meczu w Atlancie. Mimo tego, drużyna z Teksasu pewnie pokonała Hawks 121:105 we wtorkowym spotkaniu NBA. - W pierwszej połowie nic nam nie wychodziło. więcej
NBA: Czwarta z rzędu wygrana Spurs
07.03.2019
Walczący o awans do fazy playoffs San Antonio Spurs wygrali czwarty mecz z rzędu. W środę pokonali na wyjeździe Atlanta Hawks 111:104. Do zwycięstwa drużynę z Teksasu poprowadzili LaMarcus Aldridge i Derrick White. więcej
NBA: Clippers przegrali z Hawks. 10 punktów Marcina Gortata
29.01.2019
Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Atlanta Hawks 118:123 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie przez 15 minut, zdobył w tym czasie dla gospodarzy 10 punktów (5/6 z gry), zanotował pięć zbiórek i miał jedną asystę. więcej
NBA: Szósta z rzędu domowa wygrana Raptors
09.01.2019
Toronto Raptors pokonali u siebie Atlantę Hawks 104:101 w środowym meczu ligi NBA. Dla drużyny z Kanady była to szósta z rzędu wygrana we własnej hali. Spotkanie było bardzo wyrównane. więcej
NBA: Clippers wygrali piąty raz z rzędu
20.11.2018
Los Angeles Clippers wygrali na wyjeździe z Atlantą Hawks 127:119 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat zdobył dla gości pięć punktów, miał siedem zbiórek i trzy asysty. więcej
Carmelo Anthony rozstaje się z OKC
20.07.2018
Carmelo Anthony rozstaje się z Oklahoma City Thunder i przechodzi do Atlanty Hawks - donoszą amerykańskie media. Transakcja wymiany dotyczy trzech klubów. 10-krotny uczestnik Meczu Gwiazd przenosi się do "Jastrzębi". więcej