AZ Alkmaar

Ron Vlaar na dłużej w AZ Alkmaar
13.06.2020
Ron Vlaar podpisał nową umowę z AZ Alkmaar - potwierdził oficjalnie holenderski klub. Teraz kontrakt zawodnika obowiązuje do czerwca 2021 roku.35-latek jest wychowankiem AZ, gdzie występował od zespołów młodzieżowych. więcej
Eredivisie: AZ Alkmaar dogonił lidera z Amsterdamu
31.01.2020
Zespół AZ Alkmaar wygrał pewnie u siebie z RKC Waalwijk 4:0 (2:0) w pierwszym meczu 21. kolejki Eredivisie. Dla gospodarzy to piętnaste zwycięstwo w sezonie. więcej
Ramon Leeuwin wrócił do Eredivisie
03.01.2020
Ramon Leeuwin został nowym zawodnikiem AZ Alkmaar - poinformował oficjalnie holenderski klub. Obrońca podpisał umowę na półtorej roku.32-latek zdecydował się na powrót do Holandii po półtorarocznym pobycie w Danii. więcej
Eredivisie: AZ Alkmaar coraz bliżej lidera
07.12.2019
AZ Alkmaar pokonało na wyjeździe PEC Zwolle 3:0 (2:0) w sobotnim meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Pierwszego gola w tym spotkaniu w 16. minucie strzelił Myron Boadu, który po podaniu Oussamy Idrissiego, uderzeniem z pierwszej piłki trafił do siatki. więcej
Eredivisie: Piąta wygrana z rzędu AZ Alkmaar
01.12.2019
Zespół AZ Alkmaar wygrał u siebie z VVV Venlo 1:0 (1:0) w meczu 15. kolejki Eredivisie. Dla gospodarzy to piąte zwycięstwo z rzędu.Jedynego gola strzelił Yukinari Sugawara. więcej
LE: Wysoka wygrana AZ Alkmaar z FC Astana
07.11.2019
Zespół FC Astana przegrał u siebie z AZ Alkmaar 0:5 (0:1) w meczu 4. kolejki grupy L Ligi Europy. Gospodarze nie zdobyli w tej edycji jeszcze punktu.Do przerwy goście zdobyli tylko jednego gola. więcej
Vlaar: W szatni było rozczarowanie, bo mieliśmy lepsze sytuacje
04.10.2019
AZ Alkmaar zremisował u siebie z Manchesterem United 0:0 w meczu grupy L Ligi Europy. Ron Vlaar, obrońca holenderskiej drużyny, powiedział, że to jego zespół stworzył sobie lepsze sytuacje w tym spotkaniu. więcej
Dalot: To punkt zdobyty w trudnych warunkach
04.10.2019
Manchester United zremisował na wyjeździe z AZ Alkmaar 0:0 w meczu grupy E Ligi Europy. Diogo Dalot, obrońca "Czerwonych Diabłów", podkreślił dobry występ młodych piłkarzy, ale wie, że drużynę z Old Trafford stać na lepszą grę. więcej
Eredivisie: Wygrana AZ Alkmaar na De Kuip
26.09.2019
AZ Alkmaar wygrało na wyjeździe z Feyenoordem Rotterdam 3:0 (1:0) w zaległym meczu 4. kolejki Eredivisie. Goście zanotowali piąte zwycięstwo w sezonie, a gospodarze przegrali po raz pierwszy. więcej
Norweski talent wybrał AZ Alkmaar
18.09.2019
Hakon Evjen od stycznia 2020 roku będzie zawodnikiem AZ Alkmaar - poinformował holenderski klub. 19-latek podpisał z holenderskim zespołem umowę do 2024 roku. więcej
Eredivisie: Pewna wygrana AZ Alkmaar
04.08.2019
Zawodnicy AZ Alkmaar przed własną publicznością pokonali Fortunę Sittard 4:0 (0:0) na zakończenie pierwszej kolejki Eredivisie. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. więcej