01.09.2019
Ben van Dael nie będzie już prowadził Zagłębia Lubin. "Miedziowi" poinformowali w oficjalnym komunikacie, że trener został zwolniony z obowiązku pełnienia roli szkoleniowca pierwszej drużyny. więcej
Van Dael: W zbyt łatwy sposób traciliśmy bramki
01.09.2019
Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:4 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Ben van Dael, trener "Miedziowych", powiedział, że jego podopieczni w zbyt łatwy sposób tracili bramki. więcej
Ben van Dael: Przy straconej bramce zachowaliśmy się bardzo słabo
18.08.2019
Zagłębie Lubin przegrało w 5. kolejce PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa 0:1. Trener "Miedziowych" Ben van Dael miał dużo pretensji do swoich zawodników za straconego gola. więcej
Ben van Dael: Widzieliśmy dwie różne połowy
03.08.2019
- Uważam, że widzieliśmy dwie różne połowy. Koniec końców, w pierwszej połowie Jagiellonia lepiej operowała piłką, ale druga była już dla nas - powiedział Ben van Dael podczas konferencji prasowej. więcej
Ben van Dael: Naszym celem jest czołowa ósemka
21.07.2019
Trener Zagłębia Lubin Ben van Dael przed startem nowego sezonu PKO Ekstraklasy przyznał, że celem "Miedziowych" jest miejsce w czołowej ósemce po rundzie zasadniczej. więcej
Van Dael: Cracovia wygrała zasłużenie
16.05.2019
Zagłębie Lubin przegrało u siebie z Cracovią 1:2 i nie ma już szans na udział w kwalifikacjach Ligi Europy. Ben van Dael, trener "Miedziowych", powiedział, że "Pasy" zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. więcej
Van Dael: Remis to sprawiedliwy wynik
13.05.2019
Zagłębie Lubin zremisowało na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1 w niedzielnym meczu LOTTO Ekstraklasy. Ben van Dael, trener "Miedziowych", powiedział, że to sprawiedliwy wynik dla obu stron. więcej
Vuković i Van Dael zawieszeni
26.04.2019
Komisja Ligi ukarała Aleksandara Vukovicia i Bena van Daela karą dyskwalifikacji na jeden mecz - poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
Van Dael: Jesteśmy zawiedzeni
23.04.2019
Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:1, mimo że przez 70 minut grało w przewadze. Trener "Miedziowych" Ben Van Dael pochwalił rywali za grę w defensywie. więcej
Ben van Dael: Jestem zawiedziony
21.04.2019
Zagłębie Lubin przegrało u siebie z Pogonią Szczecin 2:3 w sobotnim meczu grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. Ben van Dael, trener "Miedziowych", nie krył rozczarowania po tej porażce. więcej
Ben van Dael: Do Kielc jedziemy po wygraną
05.04.2019
Trener Zagłębia Lubin Ben van Dael przed ligowym meczem z Koroną Kielce przyznał, że wszyscy jego zawodnicy muszą dać z siebie sto procent, a "Miedziowi" zamierzają wrócić do domu z kompletem punktów. więcej
Ben Van Dael: Jesteśmy zawiedzeni
03.04.2019
Zagłębi Lubin zremisowało u siebie z Górnikiem Zabrze 1:1 we wtorkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Ben Van Dael, trener "Miedziowych", nie krył rozczarowania po tym spotkaniu. więcej