CD Leganes

Primera Division: Piąte zwycięstwo Celty Vigo
22.02.2020
Jednego gola i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Celta Vigo wygrała u siebie z CD Leganes 1:0. więcej
Primera Division: UD Levante lepsze od CD Leganes
08.02.2020
UD Levante pokonało na własnym boisku CD Leganes 2:0 (2:0) w pierwszym sobotnim meczu 23. kolejki Primera Division.Wynik spotkania otworzył w 20. minucie Ruben Rochina. więcej
La Liga: Wygrana CD Leganes z Realem Sociedad
02.02.2020
Zespół CD Leganes wygrał na własnym boisku z Realem Sociedad 2:1 (0:1) w meczu 22. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to czwarte zwycięstwo w sezonie.Pierwszego gola na Estadio Municipal de Butarque strzelił w 20. więcej
Jose Arnaiz zamienił Leganes na Osasunę
30.01.2020
Jose Arnaiz został wypożyczony z CD Leganes do CA Osasuny - poinformował beniaminek La Liga. Klub z Pampeluny będzie mógł wykupić skrzydłowego po zakończeniu sezonu. więcej
La Liga: Atletico straciło punkty z CD Leganes
26.01.2020
Do niespodzianki doszło w pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga. Atletico Madryt tylko zremisowało u siebie z CD Leganes 0:0. "Rojiblancos" przechodzą trudny okres. więcej
La Liga: Wysokie zwycięstwo Getafe CF
17.01.2020
CD Leganes przegrał u siebie z Getafe CF 0:3 w piątkowym meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gości to dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Przyjezdni już w pierwszej połowie nie pozostawili wątpliwości, która drużyna jest lepsza. więcej
La Liga: Real Valladolid nie wygrał siódmego meczu z rzędu
03.01.2020
Real Valladolid zremisował u siebie z CD Leganes 2:2 (1:2) w pierwszym meczu 19. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to już dziewiąty podział punktów w tym sezonie. więcej
La Liga: CD Leganes pokonał Espanyol
22.12.2019
CD Leganes wygrał u siebie z Espanyolem Barcelona 2:0 w pierwszym niedzielnym meczu 18. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze objęli prowadzenie w 12. minucie. więcej
La Liga: Remis Deportivo Alaves z CD Leganes
13.12.2019
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z CD Leganes 1:1 (0:1) w meczu 17. kolejki La Liga. Dla obu ekip to czwarty podział punktów w tym sezonie.Pierwszego gola na Estadio Mendizorrotza strzelił w 43. więcej
La Liga: Trzecie z rzędu zwycięstwo Sevilli
01.12.2019
Sevilla FC wygrała trzeci mecz z rzędu w La Liga. W niedzielnym spotkaniu 14. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy pokonała u siebie CD Leganes 1:0. Kibice na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan na gola musieli poczekać do drugiej połowy. więcej
La Liga: Pierwsze zwycięstwo CD Leganes w sezonie
26.10.2019
Zespół CD Leganes wygrał u siebie z RCD Mallorca 1:0 (1:0) w meczu 10. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to premierowe zwycięstwo w tym sezonie.Jedynego gola na Estadio Municipal de Butarque strzelił w 31. więcej