Charlotte Hornets

NBA: Osłabieni Rockets ograli Hornets
05.02.2020
Houston Rockets pokonali Charlotte Hornets 125:110 we wtorkowym meczu ligi NBA. Świetne spotkanie rozegrał James Harden, który był bliski triple-double. Do tego liderowi gospodarzy zabrakło jednej zbiórki, bowiem zanotował ich dziewięć. więcej
Charlotte Hornets priorytetem dla Kemby Walkera
14.06.2019
Kemba Walker latem jako wolny agent będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem w NBA. Rozgrywający podkreślił, że priorytetem są dla niego Charlotte Hornets. więcej
NBA: Warriors rozgromili Hornets
01.04.2019
Golden State Warriors wygrali u siebie z Charlotte Hornets 137:90 w niedzielnym meczu ligi NBA. Dzięki temu zwycięstwu Wojownicy zapewnili sobie trumf w swojej dywizji. więcej
NBA: Udany pościg Hornets i zwycięstwo z Celtics
24.03.2019
Charlotte Hornets pokonali u siebie Boston Celtics 124:117 w sobotnim meczu ligi NBA. Gospodarze odrobili w tym spotkaniu 18 punktów straty. Bohaterem meczu został Kemba Walker, który 18 ze swoich 36 punktów zdobył w czwartej kwarcie. więcej
NBA: Dziewiąte z rzędu zwycięstwo Houston Rockets
12.03.2019
Houston Rockets pokonali u siebie Charlotte Hornets 118:106 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Dla drużyny z Teksasu to dziewiąta z rzędu wygrana. James Harden w wielu meczach tego sezonu musiał rozgrywać niesamowite mecze w ofensywie, aby Rakiety miały szanse na odniesienie zwycięstwa, a wszystko ze względu na kontuzje czołowych zawodników. więcej
NBA: Osłabieni Celtics rozbili Hornets
31.01.2019
Boston Celtics pewne wygrali u siebie z Charlotte Hornets 126:94 w środowym meczu ligi NBA. Dokonali tego bez swojego lidera Kyrie Irvinga, który nie wystąpił w drugim kolejnym spotkaniu z powodu urazu biodra. więcej
NBA: Szósta z rzędu wygrana Bucks
26.01.2019
Milwaukee Bucks wygrali u siebie z Charlotte Hornets 108:99 w piątkowym meczu ligi NBA. Dzięki znakomitej czwartej kwarcie zespół z Wisconsin zanotował szóste zwycięstwo z rzędu. więcej
Charlotte Hornets zdecydowani zatrzymać Kembę Walkera
24.01.2019
O zmianie klubu przez Kembę Walkera spekuluje się już od ponad roku. Charlotte Hornets nie zamierzają go jednak wymienić, tylko podpisać z nim nowy kontrakt. więcej
NBA: Clippers pewnie wygrali z Hornets
09.01.2019
Los Angeles Clippers pokonali u siebie z Charlotte Hornets 128:109 we wtorkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie przez 13 minut, zdobył cztery punkty, miał sześć zbiórek i dwa bloki. więcej
Bradley Beal może trafić do Charlotte Hornets
21.11.2018
Washington Wizards pokonali we wtorkowym meczu Los Angeles Clippers, ale to nie zmieniło nastrojów w klubie. Działacze organizacji planują gruntowną przebudowę drużyny, która może dotyczyć także ich najlepszych zawodników. więcej
NBA: Czwarte zwycięstwo Raptors
23.10.2018
Toronto Raptors wygrali u siebie z Charlotte Hornets 127:106 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Dla drużyny z Kanady to czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Raptors od początku rozgrywek potwierdzają, że powinni być jednym z głównych kandydatów do pozycji numer jeden w sezonie zasadniczym w Konferencji Wschodniej. więcej
NBA: Wizards pokonali Hornets, solidny Gortat
01.04.2018
Washington Wizards wygrali u siebie z Charlotte Hornets 107:93 w sobotnim meczu ligi NBA. Największym wydarzeniem był powrót do składu Czarodziejów Johna Walla. więcej