Chile

Honduras lepszy od Chile w sparingu
11.09.2019
Honduras wygrał z Chile 2:1 (0:1) w meczu towarzyskim, który rozegrano na Estadio Olimpico Metropolitano w San Pedro Sula.Chilijczycy prowadzili od 19. minuty, kiedy Alfonso Parot Rojas wpisał się na listę strzelców. więcej
Towarzyski remis Chile z Argentyną
06.09.2019
Chile zremisowało bezbramkowo z Argentyną w meczu towarzyskim, rozegranym w Los Angeles.Więcej sytuacji w tym spotkaniu mieli Argentyńczycy, ale ostatecznie żadna z drużyn nie potrafiła trafić do bramki. więcej
Copa America: Awans Chile do półfinału po serii rzutów karnych
29.06.2019
Seria rzutów karnych rozstrzygnęła trzeci ćwierćfinał turnieju Copa America 2019, który rozgrywany jest w Brazylii. Chile wyeliminowało w nim Kolumbię. Kibice na Arena Corinthians w Sao Paulo nie zobaczyli ani jednego gola nie tylko w regulaminowym czasie gry, ale także w dodatkowych 30 minutach. więcej
Copa America: Urugwaj i Chile awansowały do ćwierćfinału
25.06.2019
Reprezentacja Urugwaju pokonała Chile 1:0 (0:0) w meczu trzeciej kolejki grupy C, rozegranym w ramach tegorocznej edycji Copa America. Oba zespoły awansowały do ćwierćfinału turnieju. więcej
Copa America: Chile lepsze od Ekwadoru
22.06.2019
Reprezentacja Chile pokonała Ekwador 2:1 (1:1) w meczu 2. kolejki grupy C, rozegranym w ramach tegorocznej edycji Copa America. Na Arena Fonte Nova w Salvadorze Chile objęło prowadzenie już w 8. więcej
Remis Stanów Zjednoczonych z Chile
27.03.2019
Stany Zjednoczone zremisowały u siebie z Chile 1:1 we wtorkowym meczu towarzyskim. Oba gole w spotkaniu rozegranym na BBVA Compass Stadium w Houston padły w pierwszych minutach. więcej
Chile lepsze od Meksyku w meczu towarzyskim
17.10.2018
Meksyk przegrał u siebie z Chile 0:1 we wtorkowym meczu towarzyskim. Spotkanie rozegrano na Estadio La Corregidora w Queretaro. Bardzo długo zanosiło się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. więcej
Mecz Japonii z Chile odwołany z powodu trzęsienia ziemi
06.09.2018
Japoński Związek Piłki Nożnej w oficjalnym komunikacie poinformował o odwołaniu towarzyskiego meczu z Chile. Powodem takiej decyzji jest trzęsienie ziemi na wyspie Hokkaido. więcej
Polska zremisowała z Chile w Poznaniu
08.06.2018
Reprezentacja Polski zremisowała z Chile 2:2 (2:1) w meczu towarzyskim rozegranym na Inea Stadionie w Poznaniu.Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski. więcej
Serbia towarzysko przegrała z Chile
04.06.2018
Reprezentacja Serbii przegrała z Chile 0:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Merkur Arena w Graz. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Guillermo Maripan. więcej
Towarzysko: Dania zremisowała z Chile
27.03.2018
Reprezentacja Danii zremisowała u siebie z Chile 0:0 we wtorkowym meczu towarzyskim. Spotkanie rozegrano na Aalborg Portland Park. Duńczycy przed kilkoma dniami pokonali 1:0 Panamę, innego uczestnika mistrzostw świata w Rosji. więcej