Chorwacja

Tunezja towarzysko pokonała Chorwację
11.06.2019
Reprezentacja Tunezji pokonała Chorwację 2:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium NK Varteks w Varazdin. Przyjezdni objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania. więcej
Southgate: Jestem dumny z drużyny
18.11.2018
W ostatniej kolejce Ligi Narodów Anglia wygrała z Chorwacją 2:1 i zapewniła sobie udział w Final Four tych rozgrywek. Garteh Southgate, selekcjoner Anglików przyznaje, że jest dumny ze swoich podopiecznych, którzy odwrócili losy spotkania i zdołali zwyciężyć. więcej
Liga Narodów: Anglia lepsza od Chorwacji
18.11.2018
Reprezentacja Chorwacji przegrała na wyjeździe z Anglią 1:2 (0:0) w meczu ostatniej kolejki grupy 4 dywizji A Ligi Narodów UEFA. Pierwszego gola na Wembley Stadium strzelił Andrej Kramaric. więcej
Raktić: Zasłużyliśmy na zwycięstwo
16.11.2018
Chorwacja pokonała u siebie Hiszpanię 3:2 w meczu grupy 4 Dywizji A Ligi Narodów. - Zasłużyliśmy na wygraną. To dla nas ogromnie ważny wynik - powiedział pomocnik gospodarzy, Ivan Rakitić. więcej
Liga Narodów: Pięć goli w Zagrzebiu! Chorwacja wygrała z Hiszpanią
15.11.2018
Chorwacja wygrała przed własną publicznością z Hiszpanią 3:2 (0:0) w meczu grupy 4 Dywizji A rozgrywek Ligi Narodów. Na obiekcie Maksimir w Zagrzebiu aktualni wicemistrzowie świata objęli prowadzenie dziewięć minut po przerwie, kiedy to Andrej Kramarić wykorzystał błąd Sergio Ramosa i pokonał Davida de Geę w sytuacji sam na sam. więcej
Liga Narodów: Chorwacja zremisowała z Anglią
12.10.2018
Reprezentacja Chorwacji zremisowała u siebie z Anglią 0:0 w piątkowym meczu grupy 4 dywizji A rozgrywek Ligi Narodów. Na pozbawionym publiczności obiekcie HNK Rijeka zdecydowanie bliżej wywalczenia trzech punktów byli Wyspiarze. więcej
Dalić: Nie jest łatwo pogodzić się ze stratą tak wielu goli
12.09.2018
Chorwacja przegrała na wyjeździe z Hiszpanią aż 0:6 we wtorkowym meczu Ligi Narodów. Zlatko Dalić, selekcjoner gości, przyznał, że jego zespół z czasem się poddał. więcej
Dalić: Nie spodziewałem się pięknego futbolu
07.09.2018
Chorwacja zremisowała na wyjeździe z Portugalią 1:1 w czwartkowym meczu towarzyskim. Zlatko Dalić, selekcjoner gości, powiedział, że w pierwszym meczu Ligi Narodów przeciwko Hiszpanii jego podopieczni muszą zagrać znacznie lepiej. więcej
Towarzyski remis Portugalii z Chorwacją
06.09.2018
W meczu towarzyskim dwóch uczestników tegorocznych mistrzostw świata Portugalia zremisowała u siebie z Chorwacją 1:1. Goście prowadzili po golu Ivana Perisicia, a wyrównał Pepe. więcej
Danijel Subasić zakończył grę w kadrze
15.08.2018
Danijel Subasić zakończył reprezentacyjną karierę. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Chorwackiego Związku Piłki Nożnej. więcej
Mario Mandżukić zakończył karierę w reprezentacji
14.08.2018
Mario Mandżukić w specjalnym komunikacie na stronie Chorwackiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że nie zagra już więcej w narodowych barwach.Napastnik Juventusu był jedną z największych gwiazd reprezentacji Chorwacji. więcej
Mario Mandżukić zapisał się w historii MŚ
15.07.2018
Napastnik reprezentacji Chorwacji Mario Mandżukić podwójnie zapisał się w historii mistrzostw świata. Jest pierwszym zawodnikiem, który zanotował samobójcze trafienie w finale mundialu. więcej